Już za kilka godzin siądziemy wszyscy przy Wigilijnym stole. Jednak bukmacher Forbet zaprasza jeszcze na swoją stronę internetową, aby się zalogować, za co dostaniemy bonus.

Promocja obwiązuje w okresie Świąt Bożego Narodzenia, a dokładnie od dzisiaj, czyli 24 grudnia do 26 grudnia do godz. 23:59.

Pamiętaj, że czas aktywacji bonusu masz do dnia 26.12 do godziny 23:59. Jeżeli tego nie zrobisz to promocja przepada.

Promocja polega na zalogowaniu się na stronę bukmachera. Jeżeli to zrobisz to bonus w wysokości 10 PLN automatycznie zostanie przyznany na Twoje konto. Jednak jeżeli w grudniu dokonałeś przynajmniej jednego zakładu to kwota bonusu wrasta do 30 PLN.

Jeżeli chcesz wypłacić gotówkę należy kwotę bonusu obrócić w kwocie bonusu czterokrotnie po kursie co najmniej 2.00. Mamy czas 7 dni na obrót bonusem.

Jeżeli nie masz konta w Forbet, możesz się zarejestrować w każdej wolnej chwili. Wszystko całkowicie online i bez konieczności poświęcania wielu minut z wolnego czasu!

Darmowe konto bukmacherskie założysz na www.iForbet.pl!

Forbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.10.2016. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułPaczka prezentów od Forbet
Następny artykułBonus 50% od Etoto
Wiele od niego można wymagać, ale zaangażowaniem przebija chyba wszystkich. Człowiek robot - pracuje po 6h dziennie i ciagle mu mało. Człowiek instytucja!