Interesujesz się skokami narciarskimi ? Lubisz stawiać tą dyscyplinę sportu ? To dzisiaj nie możesz przejść obojętnie obok promocji jaką promuje bukmacher LvBet.

Bukmacher daje 14% więcej ze specjalnej puli od kuponów wygranych. Warunek jest prosty kupon trzeba zawrzeć jedynie w dniu dzisiejszym, czyli 16 grudnia.

Drugim warunkiem, aby otrzymać bonus od bukmachera jest to, że kupon musi być zawarty z aplikacji mobilnej. Jeżeli gracz zawsze postawi kupon ze strony internetowej bądź też mobilnej, promocja wówczas nie jest uwzględniona.

To wszystko sprawia, że nie trzeba nigdzie zgłaszać udziału w promocji. Kupon zawarty na skoki aplikacje z aplikacji mobilnej automatycznie bierze udział w promocji.

Nie masz konta w LvBET? Założysz je za darmo na www.LvBET.pl!

Lvbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.9.2016.EQK. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułPromocja od Forbet na sobotę 15 grudnia
Następny artykułBonus od Etoto na niedzielę 16 grudnia
Wiele od niego można wymagać, ale zaangażowaniem przebija chyba wszystkich. Człowiek robot - pracuje po 6h dziennie i ciagle mu mało. Człowiek instytucja!