Totolotek jest to jeden z nielicznych bukmacherów, który przyznaje freebeta w wysokości 20 PLN dla nowych graczy. Jest to dobra okazja do tego, żeby dokonać rejestracji na stronie operatora.

Promocja jest skierowana tylko dla nowych użytkowników Totolotka. Jeżeli nie posiadasz jeszcze konta u bukmachera jest to dobra okazja, żeby to zrobić. Rejestracji można dokonać klikając https://www.totolotek.pl

Wystarczy, że dokonamy rejestracji na stronie bukmachera i pomyślnie przejdziemy proces weryfikacji. Jak tak się stanie dostaniemy od bukmachera 20 PLN w formie Freebeta.

Dzięki, któremu dostaniemy szansę darmowego zakładu na stronie bukmachera. Więc każdy powinien sobie znaleźć coś ciekawego.

Na kuponie musi znajdować się przynajmniej jedno zdarzenie. Wymagany kurs to 2.00. Jednak bukmacher dopuszcza również kupony wielozdarzeniowe, ale również łączny kurs nie może być mniejszy niż 2.00.

Warunkiem wypłaty bonusu jest dokonanie trzykrotnego obrotu wartością otrzymanej nagrody.

Tu otworzysz legalne i darmowe konto bukmacherskie – www.totolotek.pl

Totolotek zezwolenie Ministerstwa Finansów AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD61485. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułBonus od Forbet na 6 stycznia
Następny artykułBonus 100% za pierwszy depozyt od Totolotka
Wiele od niego można wymagać, ale zaangażowaniem przebija chyba wszystkich. Człowiek robot - pracuje po 6h dziennie i ciagle mu mało. Człowiek instytucja!