W dniu dzisiejszym tj. niedziela 9 grudnia bukmacher Etoto daje bonus 20zł. Co zrobić, aby go dostać? Warto przeczytać poniższy tekst. 

Warunek główny to postawić kupon składający się z kilku zdarzeń za  minimalną kwotę 100 PLN, a kurs łączny musi być minium 2.00. Ponadto kurs na każde zdarzenie nie może być mniejszy niż 1.20! A po rozliczeniu do Twojego konta zostanie dopisane 20 PLN.

Regulamin:

1. Promocja dotyczy jedynie dnia dzisiejszego tj. 9 grudnia i obowiązuje od godziny 00:00 do godz. 23:59 w okresie obowiązywania Sprzedaży Premiowej.

2. Freebety nie są brane pod uwagę w tym konkursie. A minimalna kwota to 100 PLN.

3. Na kuponie muszą znajdować się przynajmniej dwa zdarzenia, a kurs najmniejszy to 1.20.

4. Kupon musi zostać rozliczony, w trakcie rozliczenia bon nie trafia na konto gracza.

5. Aby odebrać 20PLN w ramach Sprzedaży Premiowej, gracz po rozliczeniu kuponu musi kliknąć w opcję „Zatwierdź”. Maksymalnie po 72 godzinach od momentu zatwierdzenia bonus trafi na konto gracza.

6. Dopisaną gotówkę należy obrócić sumę czterokrotnie. Aby zakład był liczony do obrotu muszą być spełniane następujące kryteria:
– singiel po minimalnym kursie 2.20
– typy zdarzeń zarówno przedmeczowych jak i LIVE
– kupon wielokrotny, gdzie kurs całkowity musi być przynajmniej 2.20, a kurs każdego typu nie mniejszy niż 1.30
– zakład, który będzie anulowany nie jest brany pod uwagę w kontekście obliczenia obrotu.

7. Gracz może skorzystać tylko z jednego bonusu.

8.  Bukmacher Etoto zastrzega sobie prawo do anulowania niniejszej Sprzedaży Premiowej lub zmiany regulaminu w dowolnym momencie.

Nie posiadasz konta u tego bukmachera. TO nie jest żaden problem. Zarejestrować się możesz w każdym momencie. Dodatkowo jak wpiszesz „ETOTO20FREE” podczas rejestracji dostaniesz 20PLN bez depozytu na obstawienie w aplikacji.

Darmowe konto bukmacherskie założysz na www.Etoto.pl!


Etoto zezwolenie Ministerstwa Finansów AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułLvbet daje 14% więcej na spotkania w Pluslidze.
Następny artykułBonus na start od Fortuny
Wiele od niego można wymagać, ale zaangażowaniem przebija chyba wszystkich. Człowiek robot - pracuje po 6h dziennie i ciagle mu mało. Człowiek instytucja!