Święta coraz bliżej, a bukmacherzy dalej obdarowują nas swoimi promocjami. Forbet na dzień dzisiejszy daję bonus. Jaki? Szczegóły poniżej:

Bukmacher daję dzisiaj bonus od pierwszego depozytu na koncie w wysokości, aż 50%. Co trzeba zrobić, aby jego dostać? Regulamin znajduje się poniżej:

 1. Promocja obowiązuje jedynie dzisiaj, tj. 10.12.2018
 2. Minimalna kwota depozytu to 20PLN
 3. Maksymalna kwota to 500PLN, jeżeli gracz dokona większego depozytu, np. 1500 PLN, to i tak otrzyma 500PLN.
 4. Przed odblokowaniem bonusu należy obrócić depozyt. Należy dokonać jednokrotnego obrotu w kwocie depozytu po kursie minimalny 2.00
 5. Do obrotu nie są brane kupony systemowe.
 6. Bonus zostanie przyznany automatycznie i zablokowany do momentu spełnienia warunków depozytu.
 7. Środkami bonusowy należy obrócić czterokrotnie z minimalnym kursem 2.00 w czasie 14 dni od momentu pojawienia się bonusie na saldzie bonusowym w aktywnymi bonusie.
 8. Bonus zostanie przyznany tylko od pierwszej wpłaty w dniu 10.12.2018 

  Żeby móc skorzystać z tej oferty specjalnej niezbędne jest posiadanie konta bukmacherskiego w forBET. Jego założenie zajmuje zaledwie kilka minut i jest darmowe.

  TU ZAŁOŻYSZ KONTO U BUKMACHERA ONLINE –  www.iForbet.pl!


  Forbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.10.2016. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Rate this post
Poprzedni artykułBonus na start od Fortuny
Następny artykułBon od Forbet na urodziny
Wiele od niego można wymagać, ale zaangażowaniem przebija chyba wszystkich. Człowiek robot - pracuje po 6h dziennie i ciagle mu mało. Człowiek instytucja!