Święta coraz bliżej, a bukmacherzy dalej obdarowują nas swoimi promocjami. Forbet na dzień dzisiejszy daję bonus. Jaki? Szczegóły poniżej:

Bukmacher daję dzisiaj bonus od pierwszego depozytu na koncie w wysokości, aż 50%. Co trzeba zrobić, aby jego dostać? Regulamin znajduje się poniżej:

 1. Promocja obowiązuje jedynie dzisiaj, tj. 10.12.2018
 2. Minimalna kwota depozytu to 20PLN
 3. Maksymalna kwota to 500PLN, jeżeli gracz dokona większego depozytu, np. 1500 PLN, to i tak otrzyma 500PLN.
 4. Przed odblokowaniem bonusu należy obrócić depozyt. Należy dokonać jednokrotnego obrotu w kwocie depozytu po kursie minimalny 2.00
 5. Do obrotu nie są brane kupony systemowe.
 6. Bonus zostanie przyznany automatycznie i zablokowany do momentu spełnienia warunków depozytu.
 7. Środkami bonusowy należy obrócić czterokrotnie z minimalnym kursem 2.00 w czasie 14 dni od momentu pojawienia się bonusie na saldzie bonusowym w aktywnymi bonusie.
 8. Bonus zostanie przyznany tylko od pierwszej wpłaty w dniu 10.12.2018 

  Żeby móc skorzystać z tej oferty specjalnej niezbędne jest posiadanie konta bukmacherskiego w forBET. Jego założenie zajmuje zaledwie kilka minut i jest darmowe.

  TU ZAŁOŻYSZ KONTO U BUKMACHERA ONLINE –  www.iForbet.pl!


  Forbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.10.2016. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułBonus na start od Fortuny
Następny artykułBon od Forbet na urodziny
Wiele od niego można wymagać, ale zaangażowaniem przebija chyba wszystkich. Człowiek robot - pracuje po 6h dziennie i ciagle mu mało. Człowiek instytucja!