Korona wirus dotknął mocno również i Świat bukmacherski. Obecnie można obstawiać wyłącznie mecze online. W związku z tym bukmacher BetClic przygotował specjalną ofertę promocyjną graczom na e-sport, a można tam liczyć na pewny zakład, aż do 50 PLN.

E-sport Cashback do 50 PLN

E-sport Cashback do 50 PLN

Korona wirus również dał o sobie znaki w Świecie sportu. Obecnie zawieszone są rozgrywki w praktycznie każdej lidze oraz dyscyplinie. Obecnie można jedynie elektryzować się meczami, m.in. w Rosji czy Turcji.

To wszystko sprawia, że prawdziwy boom przeżywają zdarzenia z E-sportu. W dodatku bukmacher BetClic jako pierwszy wyszedł z ofertą dostosowaną do obecnej dyspozycji o oferuje każdemu graczowi zakład ez ryzyka do 50 PLN na E-sport.

Kod promocyjny u bukmachera BetClic online:

Użytkownik, który chce skorzystać w pierwszej kolejności musi dokonać rejestracji konta na www.BetClic.pl. Proces zakładania konta jest bardzo prosty, ponieważ wystarczy tam podać swoje podstawowe dane osobowe, jak chociażby imię oraz nazwisko.

Niezwykle istotnym w tym wszystkim jest to, żeby dokonać odblokowania Cashbacku. Zrobić to można wyłącznie poprzez wpisanie hasła promocyjnego „KOD50” w formularzu rejestracyjnym. Nie można zapominać, że jest to jedyna możliwość, aby go wpisać.

Pozostaje już graczowi dokonanie depozytu. Minimalna kwota wpłaty i zagrania kuponu to 10 PLN.

Betfan kod promocyjny
Betfan kod promocyjny

Po spełnieniu powyższych warunków graczowi pozostaje już zagranie kuponu SOLO lub AKO, na których to mogą znajdować się wyłącznie zdarzenia z E-sportu.

Zagrany kupon w Betclic Polska, jak okaże się wygrany to super. Cała kwota znajdzie się na koncie gracza, zaś w przypadku przegranej użytkownik otrzyma zwrot całej stawki, która może wynieść maksymalnie nawet 50 złotych.

Warto jest przypomnieć, że obecnie wszystkie punkty stacjonarne bukmacherów STS, Fortuna i nie tylko są zamknięte. Obecnie gracze mogą obstawiać mecze wyłącznie przez internet.


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułFortuna zwiększa wygrane dla graczy o 14%. „Happy Hours”.
Następny artykułBonus za darmo dla graczy od BetClic. Do 100 PLN za obstawienie meczy.
Wiele od niego można wymagać, ale zaangażowaniem przebija chyba wszystkich. Człowiek robot - pracuje po 6h dziennie i ciagle mu mało. Człowiek instytucja!