Bukmacher PzBuk zwiększa pierwszy depozyt nowym graczom przyznając bonus równowartości pierwszej wpłaty. Maksymalnie gracz może otrzymać nawet 500 PLN.

500 PLN tyle do odebrania w nowej promocji Pzbuk

500 PLN tyle do odebrania w nowej promocji Pzbuk

Akcja skierowana jest od każdego gracza, który wcześniej nie korzystał z usług bukmachera Pzbuk.

Użytkownik, który chce skorzystać z tej oferty musi najpierw dokonać rejestracji konta. Tą czynność można dokonać jedynie na stronie bukmachera www.pzbuk.pl. Proces w żadnym wypadku nie jest skomplikowany i co ważne nie zajmie zbyt wiele czasu.

Pzbuk kod promocyjny na start

Należy jednak wiedzieć, żeby dokonać odblokowania pakietu powitalnego. Należy to zrobić poprzez pisania kodu promocyjnego BETONLINE, a także zaznaczyć oceń aktywacji bonusu. Obie te czynności należy zrobić w formularzu rejestracyjnym.

Betfan kod promocyjny
Betfan kod promocyjny

Po czym pozostaje już graczowi dokonanie pierwszej wpłaty, która to jest objęta promocją. Bukmacher Pzbuk przyznaj bonus 100% wartości depozytu, np. przy wpłacie 300 PLN druga taka sama wartość znajdzie się na koncie gracza.

W ramach tej akcji gracz maksymalnie może otrzymać nawet 500 PLN.

Dodatkowo bukmacher Pzbuk regularnie oferuje swoim graczom inne promocje, gdzie można otrzymać inne bonusy.


Cherry Online Polska zezwolenie z dnia 28 czerwca 2018 r. nr PS4.6831.26.2017. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.