Bukmacher PzBuk zwiększa pierwszy depozyt nowym graczom przyznając bonus równowartości pierwszej wpłaty. Maksymalnie gracz może otrzymać nawet 500 PLN.

500 PLN tyle do odebrania w nowej promocji Pzbuk

500 PLN tyle do odebrania w nowej promocji Pzbuk

Akcja skierowana jest od każdego gracza, który wcześniej nie korzystał z usług bukmachera Pzbuk.

Użytkownik, który chce skorzystać z tej oferty musi najpierw dokonać rejestracji konta. Tą czynność można dokonać jedynie na stronie bukmachera www.pzbuk.pl. Proces w żadnym wypadku nie jest skomplikowany i co ważne nie zajmie zbyt wiele czasu.

Pzbuk kod promocyjny na start

Należy jednak wiedzieć, żeby dokonać odblokowania pakietu powitalnego. Należy to zrobić poprzez pisania kodu promocyjnego BETONLINE, a także zaznaczyć oceń aktywacji bonusu. Obie te czynności należy zrobić w formularzu rejestracyjnym.

Betfan kod promocyjny
Betfan kod promocyjny

Po czym pozostaje już graczowi dokonanie pierwszej wpłaty, która to jest objęta promocją. Bukmacher Pzbuk przyznaj bonus 100% wartości depozytu, np. przy wpłacie 300 PLN druga taka sama wartość znajdzie się na koncie gracza.

W ramach tej akcji gracz maksymalnie może otrzymać nawet 500 PLN.

Dodatkowo bukmacher Pzbuk regularnie oferuje swoim graczom inne promocje, gdzie można otrzymać inne bonusy.


Cherry Online Polska zezwolenie z dnia 28 czerwca 2018 r. nr PS4.6831.26.2017. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułBetclic bonus 40 PLN. Oferta specjalna dla graczy!
Następny artykułMilenium promocje dla nowych użytkowników na start
Wiele od niego można wymagać, ale zaangażowaniem przebija chyba wszystkich. Człowiek robot - pracuje po 6h dziennie i ciagle mu mało. Człowiek instytucja!