Bukmacher STS nagradza wszystkich swoich aktywnych graczy za obstawienie meczy. Użytkownicy poza wygraną gotówką mogą liczyć na dodatkowo środki poza wygraną.

Darmowe bonusy za typowanie tenisa

Darmowe bonusy za typowanie tenisa

Przez najbliższe dni emocji w Swiecie tenisowym nie zabraknie, ponieważ najlepsi zawodnicy obecnie rywalizują podczas turnieju Masters. W przed nami takie pojedynki, jak chociażby Nadal vs Thiem, Tsitsipas vs Rublow, czy też Miedwiedev vs Zvarev.

Na tą okazję bukmacher STS oferuje graczom limitowaną akcję promocyjną, w której typerzy mogą liczyć na bonus 20 PLN za trafiony kupon.

Jednak należy mieć na uwadze, że chcąc z niej skorzystać należy się do niej zapisać na stronie www.STS.pl, a akcja „Ekstra kasa LIVE” dostępna jest graczom do 22 listopada do godziny 23:59.

Bonus 20 PLN za typowanie tenisa:

Bukmacher STS w akcji „Ekstra kasa LIVE” kwalifikuje kupony SOLO, ale i AKO, które muszą spełniać następujące warunki:

  • minimum jeden typ na kuponie z oferty LIVE na ATP Finals
  • kurs łączny kuponu nie może być mniejszy niż 1.85
  • zakład musi zostać zawarty za minimum 40 PLN
  • wszystkie typy rozliczone najpóźniej do 22 listopada do godziny 23:59.
Bonus od bukmachera Fortuna bez depozytu. Kod promocji BETONLINE

Użytkownik, którego kupon spełnia powyższe warunki promocji i został on rozliczony, jako wygrany, jako wygrany to w prezencie otrzyma 20 PLN. Każdy typer ma prawo otrzymać nawet pięć takich bonusów.

Bonus powitalny w STS online:

Wszyscy typerzy obstawienie meczy u legalnego bukmachera STS mogą rozpocząć od extra bonusu powitalnego, którego łączna kwota wynosi 1229 PLN. A w skład pakietu dla nowych użytkowników wchodzą:

  • darmowe 29 PLN za rejestrację konta bez wpłaty własnej
  • premia równowartości dokonanego depozytu do 1200 PLN

Powyższe bonusy będą aktywne wszystkim typerom pod warunkiem, że wpiszą specjalne hasło promocyjne –>> BETONLINE podczas zakładania konta.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów nr. SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułCodziennie 8 000 PLN dla graczy na Ligę Mistrzów i Ligę Europy u bukmachera STS
Następny artykułLegalny bukmacher Betclic zmniejsza ryzyko przegranej na europejskie puchary
Wiele od niego można wymagać, ale zaangażowaniem przebija chyba wszystkich. Człowiek robot - pracuje po 6h dziennie i ciagle mu mało. Człowiek instytucja!