Nie posiadasz jeszcze konta u bukmachera BetClic? Jak nie to warto jest założyć, ponieważ ten bukmacher oferuje swoim nowym graczom zakład bez ryzyka nawet do 500 PLN.

Cashback do 500 PLN u legalnego bukmachera BetClic

Cashback do 500 PLN u legalnego bukmachera BetClic

Na wstępie warto jest podkreślić, że bukmacher BetClic jest to legalny polski bukmacher, który działa na rynku polskim zgodnie z naszym prawem.

Najnowsza oferta powitalna skierowana jest do wszystkich graczy, którzy jeszcze nie posiadają konta u bukmachera BetClic. Można je założyć bardzo szybko i bez większych problemów na stronie internatowej tego operatora.

Poza tym trzeba wpisać w Betclic kod promocyjny podczas rejestracji „KOD500”. Należy pamiętać, że po rejestracji konta już nie będzie możliwości go uzupełnić.

Dwa kolejne kroki to dokonanie depozytu i zagranie za środki własne kuponu.

Darmowy bonus 29 PLN za rejestrację dostępny u bukmachera STS i to bez depozytu. Kod promocji BETONLINE

Jeżeli zagrany kupon okaże się przegrany to bukmacher dokona zwrotu stawki. Maksymalnie można otrzymać nawet 500 PLN. Jest to obecnie największy Cashback na polskim rynku.

Oferta dla graczy bukmachera BetClic:

Niewątpliwie warto jest założyć konto i grać u tego bukmachera. Tym bardziej, ze te operuj na każdym korku oferuje ciekawe akcje swoim graczom.

Poza tym osoby, które chcą oglądać w pełni za darmo i to na żywo wydarzenia sportowe mogą korzystać z TV BetClic i to bez żadnego limitu.

Dostępna jest już graczom również aplikacja mobilna tego bukmachera, gdzie to można obstawiać zakłady sportowe!


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułDarmowy bonus dla nowych graczy u bukmachera BetClic do 1000 PLN
Następny artykułSTS bonus powitalny na zakład bez ryzyka na start do 200 PLN.
Wiele od niego można wymagać, ale zaangażowaniem przebija chyba wszystkich. Człowiek robot - pracuje po 6h dziennie i ciagle mu mało. Człowiek instytucja!