Bukmacher Totolotek oferuje graczom darmowe bonusy na dobry początek. Łącznie można otrzymać nawet 2098 PLN. Wystarczy dokonać pierwszej wpłaty, aby cieszyć się z darmowych środków.

Totolotek: najnowszy pakiet powitalny 2019

Totolotek: najnowszy pakiet powitalny 2019

Oferta skierowana jest do każdego użytkownika, który wcześniej nie posiadał konta u legalnego bukmachera Totolotek.

Warunki promocji są bardzo proste. Krok pierwszy jest to dokonanie rejestracji konta. Tą czynność można wykonać wyłącznie na stronie bukmachera www.totolotek.pl. Proces rejestracyjny zajmie dosłownie kilka chwil, ponieważ wystarczy podać tam swoje podstawowe dane osobowe.

Po przejściu weryfikacji danych gracz może dokonać już pierwszego depozytu, który jest objęty promocją.

Bonus 100% za pierwszą wpłatę od Totolotka

Bukmacher Totolotek zwiększa wpłatę swoim graczom. Wysokość otrzymanego bonusu uzależniona jest od dokonanego depozytu, tj.

Przykład: Typer wpłacił 600 PLN. W gratisie utrzyma taką samą kwotę, ale w formie środków bonusowych. Razem gracz będzie posiadał 1200 PLN do wykorzystania na zakłady bukmacherskie.

Bonus znajdzie się automatycznie na koncie typera po tym jak bukmacher Totolotek dokona zaksięgowania wpłaty. Każdy gracz może maksymalnie otrzymać nawet 1200 PLN.

Betfan kod promocyjny
Betfan kod promocyjny

Bonus na grę z aplikacji mobilnej bukmachera Totolotek

Gracze, którzy posiadają konto u bukmachera Totolotek mogą pobrać z ich strony aplikację mobilną i otrzymać darmowe środki.

Wystarczy pobrać aplikację mobilną bukmachera Totolotek dokonać przez nią pierwszej wpłaty, a w zamian bukmacher przyznaje darmowe środki o wartości depozytu. Na konto gracza może trafić maksymalnie 1200.

Aktualny kod promocyjny u bukmachera Totolotek

Bukmacher Totolotek obecnie nie posiada żadnego kodu promocyjnego swoim graczom. Jak takowy zostanie podany na pewno od razu o tym poinformujemy.

Inaczej sytuacja wygląda w przypadku bukmachera STS. Wystarczy dokonać rejestracji konta i wpisać kod promocyjny „BETONLINE” w formularzu rejestracyjnym, aby otrzymać darmowe środki o wartości 29 PLN bez dokonania depozytu. Otrzymane kwota będzie do wykorzystania na zakłady bukmacherskie.


Totolotek zezwolenie Ministerstwa Finansów AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD61485. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułKonkurs esportowy u bukmachera LvBet. Nagrody do wygrania
Następny artykułFortuna zwiększa wygrane graczom. Bonus do 50%
Wiele od niego można wymagać, ale zaangażowaniem przebija chyba wszystkich. Człowiek robot - pracuje po 6h dziennie i ciagle mu mało. Człowiek instytucja!