Pierwszy zakład bez ryzyka, aż do 550 złotych oferuje graczom bukmacher BetClic. Warto jest nadmienić, że jest to najwyższy Cashback ze wszystkich bukmacherów w Polsce.

Darmowy kod promocyjny u bukmachera BetClic

Darmowy kod promocyjny u bukmachera BetClic

Oferta promocyjna skierowana jest do wszystkich użytkowników, którzy wcześniej nie posiadali jeszcze konto u bukmachera BetClic. Nie można zapominać, że ten operator działa na terenie Polski legalnie i granie u niego nie niesie za sobą żadnych problemów.

Gracz, który chce skorzystać z promocji powitalnej w pierwszej kolejności musi dokonać rejestracji konta online na stronie www.BetClic.pl.

Każda osoba nie będzie miała żadnych problemów z założeniem konta, ponieważ podczas rejestracji trzeba podać swoje dane osobowe oraz wpisać login i hasło.

Kod promocyjny BetClic 2020 za darmo

Jednak nie można zapominać, że chcąc dokonać aktywacji Cashbacku, czyli pierwszego zakładu bez żadnego ryzyka gracz musi koniecznie wpisać hasło promocyjny „KOD550” w formularzu rejestracyjnym.

Nie można zapominać, że jest to jedyny moment, aby je wpisać. Później gracz takiej możliwości nie będzie posiadał.

Nowy bonus bukmachera betclic 2020
Cashback 550 PLN to nowy bonus w Betclic online

Gracz, który spełnił powyższe warunki promocji musi dokonać już jedynie wpłaty, a potem zagrać pierwszy kupon.

Użytkownik sam wybiera sobie typy, które będą na jego zakładzie, ponieważ bukmacher BetClic dopuszcza wszystkie zdarzenia z swojej oferty.

BetClic PL oferta bukmahcera

Legalny bukmacher BetClic regularnie oferuje graczom ciekawe promocje, jak m.in. Jackpoty, czy też przyznaje bonusy za obstawienie meczy.

Dostępna jest również aplikacja mobilna oraz BetClic TV, w której to gracze bez żadnych limitów mogą oglądać wydarzenia sportowe i to na żywo!


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułKody promocyjne na start u legalnych bukmacherów 2020
Następny artykułBonus na skoki narciarskie w Zakopanem od STS
Wiele od niego można wymagać, ale zaangażowaniem przebija chyba wszystkich. Człowiek robot - pracuje po 6h dziennie i ciagle mu mało. Człowiek instytucja!