Twoja efektywność w typowaniu wydarzeń sportowych „na sucho” jest całkiem dobra? Z tego względu chcesz niedługo zdecydować się na założenie pierwszego w życiu konta bukmacherskiego? Opcji nie brakuje. Np. teraz bardzo popularnymi firmami bukmacherskimi są zarówno Betfan, jak i Fortuna. W poniższym poradniku dowiesz się kilku kluczowych faktów na ich temat. Który podmiot hazardowy jest bardziej popularny?

Czy oba podmioty hazardowe działają legalnie?

To ważna informacja. Jeśli bowiem chcesz legalnie zainwestować zarobione wcześniej przez Ciebie pieniądze, to tej kwestii ani przez jeden moment nie możesz zbagatelizować. Sporo osób tak zaś robi. To generalnie fatalne podejście do tego zagadnienia. Na pewno jednak w przypadku tych dwóch podmiotów hazardowych nie masz się czego obawiać. W końcu Betfan jest legalny. Na stronie internetowej https://betfan.pl/zaklady-bukmacherskie masz tego potwierdzenie. Okazuje się, że ta firma bukmacherska oferuje zgodnie z prawem zakłady wzajemne już od grubo ponad trzech lat (drogą online). Tak samo jest z Fortuną. Co ciekawe, ten bukmacher to generalnie senior na rynku zakładów wzajemnych w naszym kraju. Wszystko dlatego, że Fortuna to firma hazardowa działająca w branży już od 1996 roku. Jeśli chodzi o legalność, to nie ma się czego obawiać. W końcu Fortuna także ma odpowiednie papiery, aby zgodnie z prawem działać w Polsce.

Jakie bonusy są oferowane na start?

Dlaczego jeszcze warto zarejestrować się w obu tych podmiotach hazardowych? Wiesz już na bank, że zarówno Betfan, jak i Fortuna to legalne firmy bukmacherskie, które działają bez żadnego zarzutu. Należy zaznaczyć, że pod tym względem nie musisz się niczego obawiać. Co jeszcze ma znaczenie? Na pewno chodzi o atrakcyjne bonusy, które są oferowane na dzień dobry. Warto wiedzieć, że Betfan zapewnia dla każdego nowego Klienta szereg promocji. Jest to zaś natomiast m.in. cashback do 600 PLN. Na co dodatkowo można się zdecydować? To także zakład bez ryzyka w kwocie 70 PLN. Jeśli zaś zdecydujesz się na kolejny depozyt, to będziesz mógł zainkasować 100% nawet do 1000 PLN. Ciekawe promocje powitalne na start ma także Fortuna. Wszak ta doświadczona firma bukmacherska na rynku hazardowym oferuje m.in. bonus bez depozytu. W ten sposób każda zainteresowana osoba może zainkasować 20 PLN. To tutaj na szczęście nie wszystko. Dodatkowo Fortuna oferuje przecież bardzo hojny zakład bez ryzyka do 600 PLN.

Betfan jest coraz popularniejszym podmiotem hazardowym

Trudno jest jednoznacznie stwierdzić, który podmiot hazardowy (z tych, które były dzisiaj analizowane) jest lepszy, czy popularniejszy… Wydaje się, że coraz większym zainteresowaniem cieszy się Betfan. Ta firma bukmacherska co rusz zaskakuje czymś pozytywnym swoich Klientów. Warto wiedzieć, że chodzi tutaj nie tylko o hojne bonusy. Dla nowych oraz lojalnych użytkowników. Poza tym gracze uwielbiają tego buka online za wysokie kursy i możliwość obstawiania wielu wydarzeń. Nie tylko tych sportowych, lecz także rozrywkowych.

Poprzedni artykułGwarantowane 50 PLN od STS na europejskie puchary
Następny artykułBonusy bukmacherskie – gdzie ich szukać?