Przed nami pierwsze spotkania rewanżowe w ćwierćfinałowych piłkarskiej Ligi Mistrzów. Z tej okazji bukmacher STS zmniejsza przegrane swoim graczom. Za przegrany zakład typer może otrzymać nawet 50 PLN.

Darmowe bonusy na Ligę Mistrzów

Darmowe bonusy na Ligę Mistrzów

Nie da się ukryć, że przed nami dosyć ciekawe pojedynki w Lidze Mistrzów. Bowiem zostaną rozegrane takie starcie, jak PSG vs Bayern Monachium, Chelsea vs Porto, Borussia Dortmund vs Manchester City oraz Liverpool vs Real Madryt.

Użytkownik, który chce skorzystać z oferty „Bezpieczne 50 PLN LIVE” koniecznie musi się do niej zapisać na stronie www.STS.pl. Wspominana oferta aktywna jest wszystkim graczom do 14 kwietnia do godziny 23:59.

50 PLN za obstawienie meczy Ligi Mistrzów

Zadaniem graczy w tej promocji jest zagranie zakładu SOLO lub AKO, na którym musi znajdować się minimum jede typ z oferty LIVE ma mecze z piłkarskiej Ligi Mistrzów. Kurs łączny nie może wynosić mniej niż 1.85, zaś stawka kuponu to co najmniej 50 PLN.

Jednak warto jest mieć na uwadze, że jeśli na kuponie znajdują się inne zdarzenia to muszą one zostać rozliczone najpóźniej do 14 kwietnia do godziny 23:59.

Bonus od bukmachera Fortuna bez depozytu. Kod promocji BETONLINE

W przypadku, gdy kupon okaże się przegrany typer nie straci całej gotówki. Bowiem od bukmachera STS otrzyma zwrot 50% stawki, a maksymalnie może ona wynieść nawet 50 PLN.

Kod promocyjny u bukmachera STS 2021:

Legalny bukmacher STS oferuje graczom na start extra pakiet powitalny, w którym to można otrzymać premię nawet o wartości 1229 PLN. Chcąc dokonać aktywacji pakietu powitalnego użytkownik koniecznie musi wpisać kod promocyjny –>> BETONLINE w formularzu rejestracyjnym.

To sprawi, że już za same założenie konta użytkownik otrzyma 29 PLN i to bez dokonywania żadnej wpłaty. Po dokonaniu pierwszego depozytu otrzyma premię jej równowartości do 1200 PLN.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów nr. SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułBonus za obstawienie meczy w Betclic. Pula nagród dla typerów 40 000 PLN
Następny artykułNajnowszy kod promocyjny w eWinner.
Wiele od niego można wymagać, ale zaangażowaniem przebija chyba wszystkich. Człowiek robot - pracuje po 6h dziennie i ciagle mu mało. Człowiek instytucja!