Bukmacher STS w swojej ofercie oferuje graczom Betgames. Dokładnie mówiąc grę w karty. Z tej okazji przeprowadza promocje, w której zmniejsza przegraną.

Legalny poker przez internet

Legalny poker przez internet

Oferta skierowana jest do wszystkich typerów, którzy posiadają aktywne konto u bukmachera STS, a co za tym idzie wcześniej dokonali minimum jednej wpłaty.

Warto jest pamiętać, ze oferta skierowana jest do tych graczy, którzy wcześniej nie grali w Betgames.

W promocji biorą udział kupony SOLO i AKO, na których znajdują się jedynie zdarzenia z oferty bukmachera na Betgames.

Betclic kod promocyjny
Betclic kod promocyjny

Gracz kupon musi zagrać za równą kwotę 20 PLN. Jednak należy pamiętać, ze z tej akcji są wykluczone automatycznie wszystkie kupony zagrane za środki bonusowe.

Typer, który spełnia powyższe warunki promocji, a poza tym jego kupon został rozliczony jako przegrany to bukmacher STS do 24 godzin dokona zwrotu stawki. Natomiast w razie wygranej cała kwota trafi na konto gracza.

STS: Jaki kod promocyjny

Bukmacher STS nowym graczom oferuje darmowy freebet w wysokości 29 PLN i to bez dokonania żadnej wpłaty. Wystarczy wpisać kod promocyjny BETONLINE, aby otrzymać darmowe środki na grę.

W dodatku to nie wszystko. Gracz, który dokona pierwszej wpłaty może liczyć na bonus równowartości depozytu. W tej ofercie gracz może otrzymać nawet 1200 PLN.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów nr. SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułIle za rejestrację konta w Noblebet? Do 1650 PLN na obstawianie!
Następny artykułFortuna powiększa wygrane na Ligę Mistrzów! Jak działają Happy Hours?
Wiele od niego można wymagać, ale zaangażowaniem przebija chyba wszystkich. Człowiek robot - pracuje po 6h dziennie i ciagle mu mało. Człowiek instytucja!