Jeżeli masz zamiar w najbliższym czasie dokonać zakładów w Totalbet to warto, abyś zapoznał się z promocją, jaką proponuje bukmacher. Polega ona na tym, że jak jeden z Twoich typów nie wejdzie to bukmacher zwróci Ci stawkę, za jaką zawarłeś kupon.

Promocja jest skierowana do graczy, którzy mają zweryfikowane konto w u bukmachera Totalbet. Udział w tej promocji jest automatyczny. Więc nigdzie nie musimy zgłaszać naszego udziału. Wystarczy, że nasz kupon będzie spełniał warunki promocji, które nie są skomplikowane.

Stawka kuponu nie może być mniejsza niż 10 PLN. A środki, za które zostanie zawarty nasz kupon nie mogą pochodzić z środków bonusowych. Bukmacher zabrania też grania w tej promocji freebetem.

Minimalna ilość zdarzeń znajdujących się na kuponie to dziesięć! Można korzystać z oferty spotkań na żywo bądź też przedmeczowej. Bukmacher zabranie grania systemem w tej promocji.

Łączny kurs nie jest określony. Jednak bukmacher wymaga, że każde zdarzenie znajdujące się na kuponie było z kursem minimalnym, co najmniej 1.20.

Jeżeli spełniasz powyższe warunki promocji. A do tego okazało się, że jeden z Twoich typów na kuponie został nietrafiony to bukmacher zwróci Ci na konto kwotę za jaką dokonałeś zawarcia kuponu.

Tu otworzysz legalne i darmowe konto bukmacherskie – www.Totalbet.pl!

Totalbet zezwolenie z dnia 22 marca 2018 r. nr PS4.6831.15.2017. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułPromocja od Etoto na piłkę nożną
Następny artykułLvBet zwiększa wygraną na LaLiga o 14%!!
Wiele od niego można wymagać, ale zaangażowaniem przebija chyba wszystkich. Człowiek robot - pracuje po 6h dziennie i ciagle mu mało. Człowiek instytucja!