Legalny bukmacher STS przeprowadza konkurs dla graczy za obstawienie meczy. Wystarczy zawierać kupony i zbierać punkty, aby walczyć o darmowe bilety na pojedynek pomiędzy Polską, a Ukrainą. Łącznie nagrody trafią do piętnastu graczy, którzy ubierają najwięcej punktów.

Darmowe bonusy bukmacherskie

Darmowe bonusy bukmacherskie

Udział w tym konkursie może wziąć każdy typer, który posiada aktywne konto u legalnego bukmachera STS, a dodatkowo wcześniej dokonał minimum jednej wpłaty.

Ta promocja dostępna jest każdemu użytkownikowi w dniach od 2 do 8 marca do godz. 23:59. Gracz musi mieć na uwadze, że swój udział w tej akcji musi zgłosić poprzez zapisać się na stronie www.STS.pl, a następnie w zakładce ” Wygraj bilety na mecz Polska – Ukraina”.

Następnie pozostaje już zbierać punkty poprzez zawieranie kuponów. System punktowania przedstawia się następująco:

  • wygrany kupon: stawka x 0,88 x kurs
  • przegrany kupon: stawka x 0,88
Betfan kod promocyjny
Betfan kod promocyjny

Gracz może zagrać zarówno kupon pojedynczy oraz wielozdarzeniowy których kurs całkowity nie może być mniejszy niż 1.50. Każdy gracz ma prawo wybierać zdarzenia z każdej dyscypliny, jaką w swojej ofercie posiada bukmacher STS.

Należy mieć na uwadze, że stawka każdego zakładu musi wynieść nie mniej niż 5 złotych, ale z oferty są wykluczone wszystkie zakłady zawarte za środki bonusowe.

Bukmacher STS nagrodzi łącznie piętnastu graczy, którzy uzbierają najwięcej punktów. Jest niewątpliwie co walczyć, ponieważ nagrody to wejściówki dla dwóch osób na spotkanie towarzyskie pomiędzy Polską, a Ukrainą, które zostanie rozegrane w dniu 31 marca 2020 roku o godzinie 20:45 na Stadionie Śląskim w Chorzowie.

Jaki jest kod promocyjny w STS online?

Legalny bukmacher STS oferuje każdemu graczowi na sam start darmowy bonus za dokonanie rejestracji i wpisanie hasła promocyjnego „BETONLINE”. Wówczas na koncie typera pojawi się 29 złotych.

Na premię nawet do 1200 złotych może liczyć każdy typer po dokonaniu swojej pierwszej wpłaty. Bowiem bukmacher STS przyznaje bonus równowartości dokonanego depozytu.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów nr. SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułDarmowy bonus 40 złotych za obstawienie meczy z NBA od BetClic.
Następny artykułFortuna zwiększa wygrane dla graczy o 14%. „Happy Hours”.
Wiele od niego można wymagać, ale zaangażowaniem przebija chyba wszystkich. Człowiek robot - pracuje po 6h dziennie i ciagle mu mało. Człowiek instytucja!