Każdy z nas cieszy się z urodzin i z tego, że jest obdarowywany prezentami przez najbliższych czy też znajomych. Forbet również wprowadził promocję, aby  każdy gracz serwisu  otrzymał również prezent. W tym przypadku jest to bon na konto. Warunki promocji znajdują się poniżej.

Promocja obowiązuje od końca listopada i trwa do odwołania. Dotyczy jedynie klientów, którzy mają zweryfikowane konto na stronie www.iforbet.pl, a także wykazują na  niej aktywność.

Dotyczy to klientów, którzy na przestrzeni ostatnich trzech miesięcy od daty urodzin wstecz, dokonali depozytu w kwocie przynajmniej 100PLN oraz dokonali przynajmniej jednokrotność obrotu. I co najważniejsze w tym wszystkim w danym dniu obchodzą urodziny.

Jeżeli wspomniane kryteria zostały spełnione to spodziewaj się bonusu w kwocie 20 PLN. Warto jest jednak pamiętać, że bonusy urodzinowe są wypłacane jedynie w dniach od poniedziałku to piątku, czyli przykładowo urodziny wypadają Ci w niedzielę, to prezent dostaniesz w poniedziałek itd.

Aby móc wypłacić bonus urodzinowy należy jego obrócić dwukrotnie po kursie minimalnym 2.00.

Darmowe konto w Forbet założysz w ciągu chwili na www.iForbet.pl


Forbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.10.2016. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykuł50% od Forbet
Następny artykułNawet 100.000 PLN od Forbet
Wiele od niego można wymagać, ale zaangażowaniem przebija chyba wszystkich. Człowiek robot - pracuje po 6h dziennie i ciagle mu mało. Człowiek instytucja!