Typujesz sporty wirtualne? Jak tak, to warto jest skorzysta promocji bukmachera Fortuna, który to przyznaje bonus za przegrany kupon.

Mniejsze przegrane na sporty wirtualne w weekend u bukmachera Fortuna

Mniejsze przegrane na sporty wirtualne w weekend u bukmachera Fortuna

Każdy gracz, który posiada zweryfikowane konto u bukmachera Fortuna, a dodatkowo wcześniej dokonał co najmniej jednej wpłąty może wziąć udział w tej promocji. Chcąc wziąć w niej udział ni trzeba nigdzie zgłaszać swojego udziału, ani też się zapisywać.

Promocja aktywna jest do 23 czerwca do godz. 23:59.

Bukmacher wymaga, żeby na kuponie promocyjnym znalazło się minimum jedno zdarzenie z oferty przedmeczowej na sporty wirtualne.

Podczas tej akcji bukmacher dopuszcza zdarzenia: solo, AKO oraz MAXIKOMBI.

Kupon może zostać zawarty zarówno z aplikacji mobilnej jak i strony internetowej.

Darmowy bonus 29 PLN za rejestrację dostępny u bukmachera STS i to bez depozytu. Kod promocji BETONLINE

Jednak należy pamiętać, że wszystkie zdarzenia znajdujące się na kuponie muszą zostać rozliczone do niedzieli 23 czerwca do godziny 23:59.

Gracz, który dokonał zawarcia kuponu, który spełnia powyższe warunki promocji, a poza tym kupon został rozliczony jako przegrany bukmacher Fortuna w zamian przyzna bonus w wysokości 10 PLN.

Bonus w formie punktów FKP trafi na konto gracza do 24 czerwca do godz. 23:59.

Pakiet dla nowego gracza:

Jeżeli nie posiadasz konta u bukmachera Fortuna to jest dobra okazja, żeby je założyć. Ponieważ ten operator przyznaje darmowy bonus w wysokości 20 PLN i to bez dokonania depozytu.

Wystarczy założyć konto, aby cieszyć się z darmowych środków na grę.


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułHappy Hours u bukmachera Fortuna na Mistrzostwa Europy U21
Następny artykułBonus nawet powyżej 200 PLN od bukmachera TOTALBet
Wiele od niego można wymagać, ale zaangażowaniem przebija chyba wszystkich. Człowiek robot - pracuje po 6h dziennie i ciagle mu mało. Człowiek instytucja!