Bukmacher Totalbet zachęca do rejestracji pierwszej wpłaty dla swoich graczy. W zamian oferuje 100% bonusu za dokonanie depozytu. Maksymalnie można otrzymać 500 PLN.


Darmowy bonus za wpłatę od TOTALbet

Darmowy bonus za wpłatę od TOTALbet

Ta akcja promocyjna skierowana jest do graczy, którzy jeszcze nie dokonali pierwszego depozytu u bukmachera Totalbet.

Warunki tej promocji są bardzo proste i przejrzyste, a bonus wygląda bardzo fajnie. Jeżeli nie posiadasz jeszcze konta u bukmachera TOTALbet to załóż je, a sam proces rejestracyjny w żadnym wypadku nie jest skomplikowany i zajmie Ci dosłownie chwilę.

Po czym dokonaj pierwszego depozytu, w zamian bukmacher przyzna Ci 100% wpłaty. Przykładowo wpłacasz 400 PLN, drugą taką kwotą otrzymujesz w formie bonusu. Maksymalnie bukmacher przyzna 500 PLN, a żeby trzymać taką wartość trzeba dokonać wpłaty za minimum 500 PLN lub więcej.

Bonus od bukmachera Fortuna bez depozytu. Kod promocji BETONLINE

Trzeba również pamiętać, żeby dokonać aktywacji bonusu. Trzeba to zrobić poprzez dokonacie obrotu całym depozytem, czyli wpłacając 400 PLN, trzeba obrócić kwotą 400 PLN. A zrobić to trzeba poprzez zawarcie minimum dwóch różnych kuponów, gdzie kurs łączny będzie nie mniejszy niż 2.00.

Bukmacher Totalbet jeżeli rozliczony kupony z wymaganym obrotem można obstawiać kupony ze środków bonusowych.

Otrzymany bonus będzie można wypłacić pod warunkiem dokonania sześciokrotnego obrotu po kursie nie mniejszym niż 2.00. Na każdym kuponie muszą znajdować się minimum trzy zdarzenia, z kursem nie mniejszym niż 1.20.


Totalbet zezwolenie z dnia 22 marca 2018 r. nr PS4.6831.15.2017. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułBukmacher LvBet zwiększa depozyt. Odbierz 200 PLN
Następny artykułMniejsze przegrane na KSW 49 u bukmachera
Wiele od niego można wymagać, ale zaangażowaniem przebija chyba wszystkich. Człowiek robot - pracuje po 6h dziennie i ciagle mu mało. Człowiek instytucja!