Jeżeli nie posiadasz jeszcze konta u bukmachera Totolotek to jest dobra okazja, abyś to zrobić. Ponieważ operator ma ciekawą promocję dla nowych użytkowników. Bowiem już na start dostajemy Freebeta, a dodatkowo od pierwszej wpłaty dostajemy bonus 100% aż do kwoty 1000 PLN !

Bonus 100% aż do kwoty 1000 PLN dotyczy osób, którzy dokonują pierwszej wpłaty na konto u bukmachera. Przykładowo dokonujemy depozytu w kwocie 300 PLN, drugie tyle dostajemy od bukmachera w ramach promocji. A to sprawia, że mamy dwa razy więcej gotówki na grę.

Minimalna kwota wpłaty to 20 PLN. Bonus jest przyznany automatycznie po dokonaniu pierwszej wpłaty. Ale trzeba pamiętać, że udział w promocji rozpoczyna się dopiero w momencie pierwszego zakładu z salda bonusowego. Natomiast wygrane z bonusu dopisują się automatycznie do konta głównego. Jednak można je dopiero wypłacić po dokonaniu obrotem.

Warto jest pamiętać, że bukmacher już za samą rejestrację przyznaje freebeta w wysokości 20 PLN i to bez depozytu!

Jakie warunki trzeba spełnić, żeby móc wypłacić bonus

Bukmacher wymaga od nas trzykrotnego obrotu w zakładach bukmacherskie w kwocie przynajmniej sumy równej dokonanego depozytu oraz otrzymanego bonusu. Przykładowo wpłaciliśmy 200 PLN, dostaliśmy od bukmachera 200 PLN. To wymagany jest obrót na kwotę co najmniej 400 PLN. Wtedy dopiero będziemy mogli dokonać wypłaty.

Możemy wybierać zarówno w rodzaju kuponów, ponieważ bukmacher dopuszcza zarówno single jak i AKO. Zdarzenia mogą pochodzić zarówno z oferty przedmeczowej jak i na żywo. Jednak należy pamiętać, że łączny kurs na kuponie nie może być mniejszy niż 2.00.

Tu otworzysz legalne i darmowe konto bukmacherskie – www.totolotek.pl

Totolotek zezwolenie Ministerstwa Finansów AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD61485. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykuł20 PLN za rejestrację od Totolotka
Następny artykułTotolotek zwiększa wygrane o 14% w każdy piątek
Wiele od niego można wymagać, ale zaangażowaniem przebija chyba wszystkich. Człowiek robot - pracuje po 6h dziennie i ciagle mu mało. Człowiek instytucja!