Specjalną ofertą powitalna nowym graczom oferuje bukmacher TotalBet. Już za dokonanie samej rejestracji gracze otrzymują darmową premię o wartości 20 PLN i to bez dokonania żadnej wpłaty. Za spełnienie kolejnych czterech czynności na konto gracza trafią kolejne środki.

Darmowe bonusy dla każdego 2020

Darmowe bonusy dla każdego 2020

Oferta powitalna skierowana jest do każdego gracza, który wcześniej nie korzystał z usług legalnego bukmachera TotalBet.

Krok pierwszy jaki trzeba wykonać w ramach tej promocji to rejestracja konta na stronie www.Totalbet.pl. Wystarczy tam podać swoje podstawowe dane jak imię czy nazwisko. To wszystko sprawi, że proces założenia konta nie zajmie graczowi zbyt wiele czasu.

Warto jest wiedzieć, że nie trzeba dokonywać żadnej wpłaty, aby otrzymać freebet. Poza tym użytkownik nie musi wpisywać żadnego kontu promocyjnego.

Po spełnieniu powyższych kroków na konto gracza trafi darmowy bonus o wartości 20 PLN do wykorzystania na zakłady bukmacherskie.

Bonus za aktywność od TotalBet

Warto jest wiedzieć, że Polski bukmacher Totalbet dodatkowo nagradza swoich graczy kolejnymi darmowymi freebetami. Można je otrzymać za:

  • 5 PLN za udzielenie zgód marketingowych
  • 5 PLN za pierwszy depozyt
  • 5 PLN za pierwszy zakład z salda głównego
  • 5 PLN za pierwszy zakład na sporty wirtualne
Betfan kod promocyjny
Betfan kod promocyjny

Bonus do 5000 PLN od TotalBet

Warto jest wiedzieć, że bukmacher TotalBet przyznaje graczom premię za dokonanie pierwszego depozytu.

Wysokość bonusu uzależniona jest od wpłaconej kwoty przez użytkownika. Maksymalny bonus to 5000 PLN.


Totalbet zezwolenie z dnia 22 marca 2018 r. nr PS4.6831.15.2017. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułTurniej Czterech Skoczni 2019/20 – promocja bukmachera Fortuna
Następny artykułKody promocyjne na start u legalnych bukmacherów 2020
Wiele od niego można wymagać, ale zaangażowaniem przebija chyba wszystkich. Człowiek robot - pracuje po 6h dziennie i ciagle mu mało. Człowiek instytucja!