Bukmacher LvBet zachęca nas do grania E – Sportów. W związku z tym do końca marca operator przyznaje nam bonus w wysokości 20 PLN, jeżeli dokonamy obrotu w kwocie 100 PLN na przestrzeni tygodnia.

Promocja ważna jest to 31 marca 2019 roku. Udział w promocji jest automatyczny, nigdzie nie trzeba zgłaszać naszego udziału. Wystarczy, że na przestrzeni całego tygodnia, tj. od poniedziałku do niedzieli dokonamy obrotu w kwocie co najmniej 100 PLN na zdarzenia ze sportów wirtualnych.

Ponadto łączny kurs na kuponie nie może być mniejszy niż 1.50. Zakłady wykluczające się nie biorą udziału w promocji. W każdym tygodniu możemy otrzymać maksymalnie jeden bonus.

W promocji biorą udział jedynie kupony zawarte za środki własne. Jeżeli obstawimy kupon za inne środki to automatycznie jesteśmy wykluczeni z promocji. Kupony można zawierać na stronie lvbet.pl, wersji mobilnej strony lvbet.pl oraz za pomocą aplikacji mobilnej.

Spełniając powyższe punkty bonus zostanie automatycznie przyznany w kwocie 20 PLN w każdy poniedziałek. Abt wypłacić go należy dokonać pięciokrotnego obrotu otrzymaną kwotą na przestrzeni 30 dni w ofercie sportów wirtualnych.

Nie masz konta w LvBET? Założysz je za darmo na www.LvBET.pl!

Lvbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.9.2016.EQK. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułLvBet zwiększa wygraną na TCS
Następny artykułForbet zwiększa wygraną o 14%
Wiele od niego można wymagać, ale zaangażowaniem przebija chyba wszystkich. Człowiek robot - pracuje po 6h dziennie i ciagle mu mało. Człowiek instytucja!