Ciekawą ofertę promocyjną stałym graczom przygotował bukmacher BetFan Polska. Wystarczy dokonać wpłaty w wysokości co najmniej 10 PLN, aby skorzystać z akcji promocyjnej „Bonus 200% normy od Betfan”.

Darmowa gotówka za depozyt

Darmowa gotówka w Betfan za depozyt

Akcja skierowana jest do każdego gracza, który posiada założone konto na www.BetFan.pl. Chcąc skorzystać z tej oferty swojego udziału nie trzeba nigdzie zgłaszać, ani tym bardziej się zapisywać.

W ramach tej akcji promocyjnej gracze odbierają darmową premię za dokonaną wpłatę na swoje konto oraz wygraną. Warto jest nadmienić, że może to wynosić nawet 200% formy.

Promocja „Bonus 200% normy od Betfan” trwa do 15 kwietnia do godz. 23:59. Chcąc skorzystać z tej oferty wystarczy dokonać wpłaty na swoje konto bukmacherskie o wartości co najmniej 10 PLN.

Wówczas użytkownik otrzyma bonus dwa razy większy za depozyt, niż ma to miejsce poza akcją promocyjną. Dodatkowo przy transferze gotówki na konto główne gracza, wygrana jest mnożona x10.

Gra bez podatku u legalnego bukmachera BetFan.

Bukmacher BetFan jest to obecnie jedyny bukmacher, który oferuje graczom grę bez podatku i to bez żadnych ograniczeń. Możemy u tego operatora typować wszystkie dyscypliny o każdej porze dnia i nocy i tym samym liczyć na większą o wygraną 14%.

Nowy bonus bukmachera betclic 2020
Cashback 550 PLN to nowy bonus w Betclic online

Ciekawostką jest fakt, że zakłady bez podatku obowiązuje również w dziale sportów wirtualnych. Gracze mogą tam obstawiać chociażby mecze z piłki nożnej, kolarstwa, żużlu, tenisa oraz wyścigów koni, aby liczyć na większe wygrane.

Pakiet Pudzian. Bonus na start od BetFan.

Pamiętać trzeba, że w dalszym ciągu gracz, który chce grać u bukmacherów może to robić przez internet. Bowiem wszystkie punkty stacjonarne są zamknięte.

Bardzo ciekawy pakiet powitalny swoim graczom posiada legalny bukmacher BetFan. Użytkownik, który dokona trzech pierwszych depozytów można liczyć na łączną premię nawet o wartości 3000 PLN.

W dodatku to nie wszystko. Pierwszy zakład jest objęty Cashbackiem, aż do 100 PLN. Gracz, który zawrze kupon i okaże się on przegrany to w zamian otrzyma zwrot stawki.

Powyższe bonusy będą aktywne użytkownikom pod warunkiem, że wpisze on hasło promocyjne –>>> BETONLINE w formularzu rejestracyjnym. Nie można zapominać, że jest to jedyna możliwość, aby to wykonać.


BetFan zezwolenie M.F. PS4.6831.3.2018. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułBonus za darmo dla graczy od BetClic. Do 100 PLN za obstawienie meczy.
Następny artykułBonus bukmacherski na Esport od Betclic 40 PLN.
Wiele od niego można wymagać, ale zaangażowaniem przebija chyba wszystkich. Człowiek robot - pracuje po 6h dziennie i ciagle mu mało. Człowiek instytucja!