Etoto jest to jeden z trzech bukmacherów, który prowadzi z okazji Adwentu swój kalendarz adwentowy, w którym to codziennie znajduje się inne promocje. Wspomniany bukmacher na sobotę 15 grudnia daje Bonus w wysokości 25 PLN, o ile zagrasz Sporty Wirtualne, a Twój kupon spełni jeszcze poniższe warunki:

Promocja obowiązuje jedynie w sobotę 15 grudnia do godziny 23:59. Do tego momentu mamy czas, aby nasz kupon został rozliczony, w tym przypadku może być rozliczony zarówno jak wygrany oraz przegrany. Ponadto jedynie do końca dnia jest czas wyznaczony przez bukmachera na odbiór bonusu;

Typować jedynie można spotkania z działki Sporty Wirtualne. Kurs kuponu pojedynczego jak i wielokrotnego nie może być mniejszy niż 2.00. Jak wybieramy ten drugi rodzaj kuponu to kurs każdego zdarzenia nie może być mniejszy niż 1.20. Kupon musimy postawić za przynajmniej 50 PLN (freebety nie są liczone);

Aby odebrać nagrodę w ramach Sprzedaży Premiowej, gracz po rozliczeniu kuponu musi kliknąć „Zatwierdź”. Nagroda zostanie przypisana do konta gracza nie później niż 72 godziny po dokonaniu zgłoszenia. A co musimy zrobić, żeby bonus móc wypłacić:

Zagrać kupon pojedynczy po kursie przynajmniej 2.20. Zakład wielokrotny musi również mieć takie same AKO, ale kurs każdego z zdarzenia nie może być mniejszy niż 1.20.
Jeżeli nie masz konta w Etoto, weź pod uwagę, że obecnie nadal można odebrać limitowany bonus 20 PLN bez depozytu oraz masę innych premii dla nowych graczy!

Darmowe konto bukmacherskie zarejestrujesz na www.Etoto.pl!

Etoto zezwolenie Ministerstwa Finansów AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułFreebet od Etoto
Następny artykułWiększa wygrana z LvBet
Wiele od niego można wymagać, ale zaangażowaniem przebija chyba wszystkich. Człowiek robot - pracuje po 6h dziennie i ciagle mu mało. Człowiek instytucja!