Przed nami promocja od bukmacher LvBet na sporty wirtualne. Wystarczy, że do 30 grudnia dokonamy obrotu co najmniej 100 PLN na E – Sport, a bukmacher przyzna nam bonus w wysokości 40 PLN.

Promocja obowiązuje do 30 grudnia. Do tego momentu mamy czas, aby dokonać obrotu 100 PLN na typy z działu sporty wirtualne po kursie minimalnym 1.5. Pamiętaj, że freebety bądź tez inne środki bonusowe nie zaliczane są do promocji.

Podczas tej promocji bukmacher pozwala dokonać zawarcia kuponów:

  • na stronie lvbet.pl,
  • wersji mobilnej lvbet.pl
  • aplikacje moblinej.

Jeden użytkownik może otrzymać maksymalnie jeden bon w wysokości 40 PLN. Pojawi się on automatycznie na koncie użytkownika pod warunkiem, że wszystkie wcześniejsze środki bonusowe zostaną wykorzystane. Bonus pojawi się najpóźniej 31 grudnia do godz. 17:00.

Jakie warunki trzeba spełnić, żeby wypłacić bonus? Należy dokonać pięciokrotnego obrotu wartością bonusu na przestrzeni 30 dni. Typować można jedynie sporty wirtualne.

Nie masz konta w LvBET? Założysz je za darmo na www.LvBET.pl!

Lvbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.9.2016.EQK. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułPromocja od LvBet na spotkania Premier League
Następny artykułEnglish Breakfast z Forbet
Wiele od niego można wymagać, ale zaangażowaniem przebija chyba wszystkich. Człowiek robot - pracuje po 6h dziennie i ciagle mu mało. Człowiek instytucja!