Na poniedziałek dwudziesty czwartek dzień grudnia bukmacher Etoto daje nam bonus w wysokości 50% do 50 PLN. Pamiętaj, aby odebrać bonus do końca dnia.

Promocja obowiązuje jedynie dzisiaj, czyli 24 grudnia i trwa do końca dnia. Mamy czas do godz. 23:59 dokonać wpłaty na konto i skorzystać z promocji.

Jeżeli dokonamy wpłaty za minimum 100 PLN, bukmacher dorzuci nam 50 PLN.

Jak chcemy wymienić bonus na gotówkę mamy na to 30 dni. Kwotę bonusu oraz wpłaty musimy obrócić czterokrotnie. Maksymalna kwota wpłaty liczonej do obrotu to ta, pozwalająca uzyskać maksymalną wartość bonusu.

Ponadto musimy zawrzeć kupon pojedynczy po kursie minimum 2.20. Jeżeli wybieramy kupon wielozdarzeniowy to kurs każdego typu nie może być mniejszy niż 1.30, a łączny kurs musi wynosić co najmniej 2.20.

Jeżeli nie masz konta w Etoto, weź pod uwagę, że obecnie nadal można odebrać limitowany bonus 20 PLN bez depozytu oraz masę innych premii dla nowych graczy!

Darmowe konto bukmacherskie zarejestrujesz na www.Etoto.pl!

Etoto zezwolenie Ministerstwa Finansów AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykuł10/30 PLN bonusu od Forbet
Następny artykułFreebeet od Etoto we wtorek 25 grudnia
Wiele od niego można wymagać, ale zaangażowaniem przebija chyba wszystkich. Człowiek robot - pracuje po 6h dziennie i ciagle mu mało. Człowiek instytucja!