Przed nami weekend, a tym samym bukmacher Etoto przeprowadza promocję. Wystarczy postawić trzy kupony za kwotę co najmniej 50 PLN każdy, aby dostać bonus w wysokości 50 PLN.

Jest to promocja weekendowa, trwa od piątku do niedzieli i tak do odwołania. Polega na tym, że na przestrzeni tych trzech musimy dokonać zawarcia trzech kuponów za przynajmniej 50 PLN każdy z nich, a do tego spełnić warunki regulaminu. W zamian bukmacher przyzna 50 PLN w formie bonusu. Lecz trzeba pamiętać, że jeden gracz może otrzymać maksymalnie jedną nagrodę w ciągu jednego weekendu.

W promocji mogą wziąć udział gracze, którzy mają aktywne konto u bukmachera Etoto, a do tego wcześniej dokonali przynajmniej dwóch wpłat na jego konto. Aby wziąć udział w promocji, należy kliknąć „Zapisz się” przed postawieniem zakładu. Zapisu należy dokonać każdego tygodnia.

Jakie trzeba spełnić warunki, aby kupon liczył się w promocji:

  • Musza znajdować się na nim przynajmniej dwa zdarzenia
  • Kurs każdego ze zdarzeń nie może być mniejszy niż 1.20
  • Na kuponie musza znajdować się co najmniej dwa zdarzenia
  • Łączny kurs kuponu musi wynieść minimum 1.50
  • Stawka każdego kuponu nie może być mniejsza niż 50 PLN.

Po tym jak spełniamy powyższe warunki, a do tego bukmacher rozliczy kupony zostanie przyznany bonus do naszego konta w wysokości 50 PLN.

Aby aktywować bonus należy kliknąć „Zatwierdź”. Nagroda zostanie przypisana do konta gracza nie później niż 72 godziny po dokonaniu zgłoszenia.

Warunkiem wypłaty bonusu jest:

  • dokonać sześciokrotnego obrotu otrzymaną kwotą
  • zawarcie kuponu na zdarzenia przedmeczowe oraz na żywo
  • zawarcia kuponu pojedynczego o kursie minimalnym 2.20
  • zawarcia kupony wielozdarzeniowego, gdzie kurs każdego ze zdarzeń będzie wynosiło minimum 1.30. A kurs łączny kuponu 2.20.

Jeżeli nie masz konta w Etoto, weź pod uwagę, że obecnie nadal można odebrać limitowany bonus 20 PLN bez depozytu oraz masę innych premii dla nowych graczy!

Darmowe konto bukmacherskie zarejestrujesz na www.Etoto.pl!

Etoto zezwolenie Ministerstwa Finansów AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułKonkurs na Puchar Świata w Zakopanem
Następny artykułPromocja na rzuty rożne od Etoto
Wiele od niego można wymagać, ale zaangażowaniem przebija chyba wszystkich. Człowiek robot - pracuje po 6h dziennie i ciagle mu mało. Człowiek instytucja!