Na przestrzeni ostatnich tygodni bardzo popularne stało się obstawienie Esportu. To wszystko sprawia, że bukmacher Betclic w swojej ofercie posiada „Misja esport”. Typerzy oprócz wygranym trzymają extra bonus o wartości 40 PLN.

„Misja Esport” w BetClic

„Misja Esport” w BetClic

Skąd wziął się buum na Esport? Przyczyna tego jest bardzo prosta. A mianowicie mecze w tych rozgrywkach rozgrywane są bez żadnej przerwy. Turnieje jak były rozgrywane tak i trwają. A tego nie można powiedzieć o innych dyscyplinach.

Skutkuje to tym, że właśnie Esport przeżywa z pewnością obecnie ogromny „buum” wśród typerów. To wszystko sprawiło, że legalny bukmacher Betclic przygotował ofertę „Misja Esport”, w której to gracze mogą bonus o wartości 40 PLN za obstawienie meczy.

Chcesz skorzystać z tej oferty? Pamiętaj koniecznie musisz się do niej zapisać. Zrobić to można poprzez zalogowanie się na konto na www.Betclic.pl, a następnie trzeba kliknąć w przycisk „Dołącz”, który znajduje się w zakładce tej akcji promocyjnej.

Gotówka dla typerów na Esport.

W ramach bukmacher Betclic dopuszcza wyłącznie zakłady wielozdarzeniowe, tzw. AKO. Kurs łączny kuponu nie może wynosić mniej niż 2.00. Natomiast stawka jego nie może być mniejsza niż 20 PLN.

Gracz musi mieć na uwadze, że na zakładzie mogą znajdować się wyłącznie zdarzenia z Esportu. Na pewno jest z czego wybierać, ponieważ oferta bukmachera Betclic jest bogata. W najbliższych dniach zawodnicy będą rywalizować w takich grach, jak np. CS, LoL, Dota 2,FIFA oraz Overwatch.

Bonus od bukmachera Fortuna bez depozytu. Kod promocji BETONLINE

Typer, którego co najmniej dwa zakłady okazały się wygrane i zostały zawarte w dniach od 22 kwietnia do 26 kwietnia do godz. 23:59 otrzyma w gratisie prezent w postaci bonusu o wartości 40 PLN.

Kod bonusowy w BetClic Polska:

Każdy użytkownik, który dokona rejestracji konta i w formularzu wpisze hasło promocyjne „KOD550” dokona aktywacji Cashbacku, czyli zakładu bez ryzyka do 550 złotych. Wówczas w przypadku przegranej gracz może liczyć na zwrot całej stawki, maksymalnie do 550 złotych.

Warto jest mieć na uwadze, że obecnie można obstawiać jedynie mecze online. Wynika to z tego, że punkty stacjonarne bukmacherów są zamknięte.


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułBonus 200% za dokonany depozyt dla graczy od bukmachera BetFan.
Następny artykułSTS najnowszy kod promocyjny na start. Bonus 1429 PLN
Wiele od niego można wymagać, ale zaangażowaniem przebija chyba wszystkich. Człowiek robot - pracuje po 6h dziennie i ciagle mu mało. Człowiek instytucja!