Bukmacher STS oferuje swoim graczom darmowy bonus za zagranie czterech kuponów i to niezależnie jak zostały rozliczone. Z tej promocji każdy gracz może skorzystać w dodatku raz w tygodniu!

STS Freebet za darmo

STS Freebet za darmo

Oferta skierowana jest do wszystkich graczy, którzy posiadają aktywne konto u bukmachera STS, a także wcześniej dokonali co najmniej jednej wpłaty.

Warunki tej akcji są bardzo proste. Wystarczy zagrać co najmniej cztery kupony na przestrzeni jednego okresu rozliczeniowego (etapu), który trwa od poniedziałku od godz. 00:00 do niedzieli do godz. 23:59. Warto jest wiedzieć, że na przestrzeni jednego etapu również te kupony muszą zostać rozliczone.

Bukmacher STS dopuszcza podczas tej akcji kupony:

  • pojedyncze
  • wielozdarzeniowe

Jednak należy pamiętać, że kurs kuponu nie może być mniejszy niż 1.85.

Stawka kuponu musi wynieść dokładną kwotę 11 PLN. Jednak należy pamiętać, że z tej akcji są wykluczone automatycznie wszystkie kupony zagrane za środki bonusowe.

Betclic kod promocyjny
Betclic kod promocyjny

Gracz, który spełnia powyższe warunki promocji otrzyma od bukmachera STS darmowy freebet o wartości 11 PLN i to bez znaczenia jak jego kupony zostały rozliczone.

W każdym okresie rozliczeniowym każdy gracz może otrzymać jeden bonus.

STS: Kod promocyjny na start

Polski bukmacher STS oferuje nowym graczom darmowy freebet bez start i to bez dokonania depozytu. Wystarczy wpisać kod promocyjny BETONLINE podczas rejestracji konta, aby otrzymać środki na grę.

Natomiast po dokonaniu pierwszej wpłaty bukmacher STS przyzna bonus równowartości depozytu. Maksymalnie typer może otrzymać nawet 1200 PLN.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów nr. SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułFortuna z bonusem 14% na mecz Polska vs Macedonia!
Następny artykułPromocja z pulą nagród 10 000 PLN na Ligę Mistrzów u bukmachera STS
Wiele od niego można wymagać, ale zaangażowaniem przebija chyba wszystkich. Człowiek robot - pracuje po 6h dziennie i ciagle mu mało. Człowiek instytucja!