Jeżeli nie posiadasz jeszcze konta u bukmachera Fortuna to jest dobra okazja, żeby je założyć. Ponieważ wystarczy przejść poprawnie proces weryfikacji konta i dokonać pierwszego depozytu, aby mieć większą gotówkę na grę.

Promocja jest skierowana do osób, które nie mają jeszcze konta u bukmachera www.efortuna.pl. Proces rejestracji i weryfikacji jest bardzo prosty. Nie sprawi Ci żadnego problemu oraz nie będzie trwał długo.

Zakład bez ryzyka!
Pierwszy kupon jaki dokonamy po rejestracji konta u bukmachera jest zakładem bez ryzyka. Jeżeli okażę sie, że Twój kupon został rozliczony jest przegrany. To Fortuna zwrócić i wkład za pierwszy kupon. Maksymalną kwotą jaką może otrzymać to 100 PLN.

Natomiast w razie rozliczenia kuponu jako wygrany, otrzymujesz od bukmachera pełną wygraną.

Bonus nawet do 400 PLN.
Ponadto można otrzymać od Fortuny nawet do 400 PLN. Wystarczy dokonać pierwszego depozytu w terminie maksymalnie do 10 dni od momentu rejestracji.

Następnie mamy 30 dni, na to, żeby dokonać czterokrotnie obrotu kwotą pierwszego depozytu. Mówiąc dokładniej, jeżeli wpłaciliśmy 300 PLN, musimy obstawić kupony na 1200 PLN.

Ponadto na każdym kuponie musza znajdować się przynajmniej trzy zdarzenia, gdzie kurs łączny nie będzie mniejszy niż 1.90.

Jeżeli spełnimy powyższe warunki Fortuna przyzna nad bonusu w wysokości pierwszego depozytu. Będzie to kwota maksymalnie do 400 PLN. Jednak trzeba podkreślić, że nigdzie nie musimy zgłaszać naszego udziału, bonus zostanie automatycznie przypisany do naszego konta.

Jeżeli nie jesteście jeszcze zarejestrowani w Fortunie, darmowe konto w każdej chwili możecie założyć na www.eFortuna.pl!

Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułBonus do 100 PLN na E-Sport od LvBet
Następny artykułPromocja od Etoto na „nocne granie”
Wiele od niego można wymagać, ale zaangażowaniem przebija chyba wszystkich. Człowiek robot - pracuje po 6h dziennie i ciagle mu mało. Człowiek instytucja!