Dokonujesz zakładów na E-sport? Wirtualną piłkę nożną, wyścigi chartów, wyścigi zaprzęgów konnych, wirtualny tenis i wyścigi konne nie są dla Ciebie obce? To warto jest skorzystać z bonusu jaki oferuje bukmacher LvBet, ponieważ od dokonanego depozytu dostaniesz 50% bonusu.

Należy pamiętać, że promocja trwa do niedzieli – 13 stycznia. Jednak warto jest podkreślić, że na jedno konto gracza LvBet przysługuje jeden bonus.

Bonus jest dostępny tylko dla tych graczy, którzy wcześniej dokonali przynajmniej jednego depozytu. Będzie aktywny przez 30 dni od momentu dokonania wpłaty.

Wysokość bonusu zależy od wpłaty. Ponieważ oferuje 50% od depozytu maksymalnie do 100 PLN. Przykładowo dokonujesz wpłaty w wysokości 200 PLN dostajesz maksymalną kwotę, czyli 100 PLN. Jednak możesz dokonać większej wpłaty, ale i tak na twoje konto wpłynie kwota w wysokości 100 PLN. Natomiast minimalna kwota jaka można dokonać wpłaty to 20 PLN.

Z bonusu można skorzystać jedynie w ofercie sportów wirtualnych, tj. piłka nożna, wyścigi chartów, wyścigi zaprzęgów konnych, wirtualny tenis i wyścigi konne.

Jeżeli chcemy wypłacić bonus musimy najpierw dokonać sześciokrotnego obrotu otrzymaną kwotą w okresie 30 dni od momentu otrzymania bonusu.

Nie masz konta w LvBET? Założysz je za darmo na www.LvBET.pl!

Lvbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.9.2016.EQK. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułTotolotek zwiększa wygrane o 14% w każdy piątek
Następny artykułBonus dla nowych graczy od Fortuny
Wiele od niego można wymagać, ale zaangażowaniem przebija chyba wszystkich. Człowiek robot - pracuje po 6h dziennie i ciagle mu mało. Człowiek instytucja!