Legalny bukmacher STS nagradza wszystkich swoich, użytkowników za obstawienie meczy z europejskich pucharów. Na konto każdego użytkownika może trafić premia nawet o wartości 100 PLN.

Darmowe 100 PLN od bukmachera STS za obstawienie meczy

Darmowe 100 PLN od bukmachera STS za obstawienie meczy

Śmiało można powiedzieć, że emocji czysto sportowych podczas kwalifikacji do europejskich pucharów na pewno nie będzie brakować. W dodatku będziemy mogli emocjonować się występami polskich zespołów, ponieważ przed nami takie starcia, jak m.in. Slavia Praga vs Legia Warszawa oraz Raków Częstochowa vs Gent.

Z tej okazji każdy z graczy może skorzystać z specjalnej oferty promocyjnej „Ekstra kasa na puchary”, a jest ona aktywna wyłącznie do 19 sierpnia do godziny 23:59. Gracz, który chce skorzystać z tej oferty musi mieć na uwadze, że koniecznie trzeba do niej dołączyć na stronie www.STS.pl.

Bonusy na europejskie puchary:

Warunkiem konieczny, jaki trzeba spełnić w ramach wspomnianej oferty promocyjnej jest zawarcie kuponu SOLO lub AKO, na którym to koniecznie musi znajdować się minimum jeden typ związany z eliminacjami do europejskich pucharów.

Bonus od bukmachera Fortuna bez depozytu. Kod promocji BETONLINE

W przypadku, gdy zakład okaże się wygrany to super. Na konto każdego z typerów poza wygraną gotówką trafi bonus o takiej samej wartości co stawka, a może wynieść nawet 100 PLN.

Nowy kod promocyjny w STS 2021:

Legalny polski bukmacher STS online oferuje graczom limitowaną ofertę promocyjną na sam start, w której to można liczyć na extra bonusy na sam start, tj.:

  • darmowe 29 PLN za założenie konta bez żadnej wpłaty
  • premię równowartości dokonanego depozytu, aż do 1200 PLN

Wyżej wymienione bonusy będą aktywne każdemu graczowi pod warunkiem wpisania kodu promocyjnego –>> BETONLINE w formularzu rejestracyjnym.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12.Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułDarmowe bonusy w eFortunie na piłkę nożną
Następny artykułSTS rozdaje gotówkę graczom za typowanie meczy z kwalifikacji MŚ 2022
Wiele od niego można wymagać, ale zaangażowaniem przebija chyba wszystkich. Człowiek robot - pracuje po 6h dziennie i ciagle mu mało. Człowiek instytucja!