Już dzisiaj, czyli w piątek 8 grudnia rusza LOTTO Ekstraklasa. W związku z tym bukmacher LvBet przewidział promocję. A dokładnie bonus w wysokości do 100 PLN na powrót Ekstraklasy.

Promocja jest skierowana do graczy, którzy mają zweryfikowane konto u bukmachera LvBet, a także wcześniej dokonali przynajmniej jednego depozytu. Promocja jest ważna do dnia 11.02.2019 do godz. 18:00.

Wpłata minimalna, która upoważni nas do odbioru bonusu to 25 PLN. Jednak należy pamiętać, że maksymalnie możemy otrzymać od bukmachera 100 PLN, a zostanie przyznana ona użytkowniku, który dokonał wpłaty na kwotę minimum 200 PLN. Należy jednak pamiętać, że podczas wpłaty należy wybierać „bonus do 100 PLN”, który jest widoczny dla gracza, który dokonał wcześniej już jednego depozytu.

Aby skorzystać z bonusu z mnożnikiem, użytkownik sam musi wybierać znajdującą się na kuponie opcję „Wykorzystaj bonus”. Po czym go aktywować poprzez kliknięcie „aktywuj” po czym należy zatwierdzić zakład z mnożnikiem.

Jednak należy pamiętać, że zakład z wykorzystaniem bonusu jest ważny jednorazowo. A gracz może z niego skorzystać w ciągu 30 dni od momentu jego otrzymanie.

Kupon z mnożnikiem musi spełniać następujące warunki:

  • Musi to być kupon wielozdarzeniowy
  • minimalna ilość zdarzeń na kuponie to trzy
  • Kurs każdego zdarzenia znajdującego się na kuponie musi wynieść minimum 1.25
  • Natomiast łączny kurs kuponu nie może być mniejszy niż 2.50

Kwota depozytu po otrzymaniu bonusu z mnożnikiem podlega trzykrotnemu obrotowi po kursie minimalnym 2.00. Jeżeli jest to kupon wielozdarzeniowy, a kurs każdego zdarzenia musie wynieść minimum 1.50. Kupony systemowe nie są wliczane do obrotu.

Środki bonusowe zostaną przeniesione do środków własnych gracza tylko i wyłącznie wtedy, gdy wszystkie zdarzenia z zakładu postawionego przy użyciu bonusu z mnożnikiem zostaną rozstrzygnięte.

Należy pamiętać, że sporty wirtualne nie są zaliczone do promocji. Zresztą tak samą jak i zakłady Cash-out.

Nie masz konta w LvBET? Założysz je za darmo na www.LvBET.pl!

Lvbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.9.2016.EQK. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułFreebet 27 PLN od STS za rejestrację
Następny artykułLvBet zwiększa wygrane na Ligue 1 o 14%!
Wiele od niego można wymagać, ale zaangażowaniem przebija chyba wszystkich. Człowiek robot - pracuje po 6h dziennie i ciagle mu mało. Człowiek instytucja!