Bukmacher STS online oferuje wszystkim graczom specjalną ofertę promocyjną wszystkim swoim graczom, w której to za dokonaną wpłatę otrzymają darmowe pewne środki. Maksymalna kwota, jaka zostanie przyznana typerom to nawet 200 PLN.

Darmowy bonus dla typerów.

Darmowy bonus dla typerów.

Wracamy z rozgrywkami hiszpańskiej LaLigi. Znając życie, zapowiada się niezwykle ciekawa rywalizacja pomiędzy Realem Madryt w kontekście Mistrzostwa Hiszpanii. Natomiast w najbliższą niedzielę przed nami chociażby takie pojedynki, jak m.in. Ath. Bilbao z Atl. Madryt, czy też Realu Madryt z Eibarem.

Na tą okazję bukmacher STS oferuje specjalną ofertę promocyjną „Bonus od depozytu”, która aktywna jest graczom do 14 czerwca do godz. 23:59. Chcąc skorzystać z tej oferty koniecznie trzeba się do niej zapisać. Zrobić to należy poprzez zalogowanie się na konto na www.STS.pl, a następnie trzeba klikniąć w przycisk „Dołącz”, a znajduje się on w zakładce tej oferty.

Premia za depozyt od STS:

Następnie pozostaje graczom już dokonanie dowolnej wpłaty na swoje konto. Po czym użytkownik musi zawrzeć dowolny zakład SOLO lub AKO za kwotę nie mniejszą niż 30 PLN.

Należy mieć na uwadze, że na zakładzie musi znajdować się minimum jedno zdarzenie z oferty przedmeczowej lub na żywo z rozgrywek LaLigi. Jednak trzeba mieć na uwadze, że kurs minimalny nie może być mniejszy niż 1.85.

Nowy bonus bukmachera betclic 2020
Cashback 550 PLN to nowy bonus w Betclic online

Jeśli spełniłeś powyższe warunki promocji to otrzymasz w gratisie bonus 50% od dokonanego depozytu. Maksymalna kwota, jaka może zostać przyznana graczowi to 200 PLN.

Kod promocyjny w STS:

Legalny bukmacher STS online przygotował specjalną ofertę promocyjną nowy graczom, ponieważ w skład pakietu powitalnego wchodzi:

  • bonus bez wpłaty własnej o wartości 29 PLN
  • darmowe środki równowartości depozytu, a maksymalnie można otrzymać 1200 PLN.

Użytkownik na wyżej wymienione bonusy będzie mógł liczyć jedynie w momencie, gdy gracz wpisze hasło promocyjne „BETONLINE” w formularzu rejestracyjnym.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów nr. SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułKupony bez podatku u legalnego bukmachera eFortuna.
Następny artykułZakład bez ryzyka do 230 PLN w STS z kodem promocyjnym
Wiele od niego można wymagać, ale zaangażowaniem przebija chyba wszystkich. Człowiek robot - pracuje po 6h dziennie i ciagle mu mało. Człowiek instytucja!