W związku z powrotem Ligi Mistrzów bukmacher LvBet przewidział promocję dla swoich graczy, gdzie zwiększa depozyt. Można otrzymać nawet do 400 PLN.

Promocja ważna jest do dnia 14 lutego do godziny 23:59. A udział w niej mogą wziąć gracze, którzy mają zweryfikowane konto u bukmacher LvBet, a także wcześniej dokonali przynajmniej jednego depozytu.

Aby liczyć na promocję trzeba dokonać depozytu na kwotę minimum 25 PLN. Jednak należy pamiętać, że wielkość promocji jest uzależniona od wpłaty. Maksymalnie można otrzymać 400 PLN. Przykładowo przy wpłacie za 400 PLN otrzymujesz bonus o wartości 200 PLN ( bonus 8 PLN z mnożnikiem kurs x25). Podczas dokonywania wpłaty jednak trzeba obowiązkowo wybrać opcję „Bonus do 200 PLN”.

Po spełnieniu powyższych warunków otrzymać 2% wielkości swojego depozytu z mnożnikiem kursu całkowitego „x25”. Aby zagrać za kwotę bonusu należy przez postaniem kuponu wybrać opcję „wykorzystaj bonus”. Następnie trzeba aktywować ją poprzez kliknięcie „aktywuj” i zatwierdzić zakład z mnożnikiem.

Kupon ponadto musi spełniać warunki:

  • muszą na nim znajdować się co najmniej trzy zdarzenia
  • kurs każdego typu znajdującego się na kuponie nie może być mniejszy niż 1.25
  • kurs całkowity natomiast musi wynieść minimum 2.50

Otrzymaną kwotę będzie można wypłacić pod warunkiem, że dokonaliśmy nia trzykrotnego obrotu po kursie całkowitym 2.00. Jednak, jeżeli wybierzemy kupon AKO to kurs każdego zdarzenia na kuponie nie może być mniejszy niż 1.50.

Nie masz konta w LvBET? Założysz je za darmo na www.LvBET.pl!


Lvbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.9.2016.EQK. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułTotalbet zmniejsza przegraną na Ligę Mistrzów
Następny artykułKonkurs na E-sport – Intel Extreme Masters od LvBet
Wiele od niego można wymagać, ale zaangażowaniem przebija chyba wszystkich. Człowiek robot - pracuje po 6h dziennie i ciagle mu mało. Człowiek instytucja!