Dokonujesz zakładów na bramki podczas spotkań w piłce nożnej? Jak tak to warto jest skorzystać z promocji, jaką przygotował bukmacher Etoto. Ponieważ wystarczy, że dokonamy zawarcia kuponu na takie zdarzenia za minimum 50 PLN, a nasz kupon zostanie rozliczony, jako przegrany. To bukmacher przyzna nam freebeta wysokości 25 PLN.

Promocja skierowna jest do graczy, którzy mają zweryfikowane konto u bukmachera, a także wcześniej dokonali przynajmniej jednej wpłaty na konto u bukmachera.

Jest to promocja tygodnia. I trwa od poniedziałku od godziny 00:00 do niedzieli do godziny 23:59, aż do odwołania. Aby wziąć udział w promocji, należy kliknąć „Zapisz się” przed postawieniem zakładu. Zapisu należy dokonać każdego tygodnia.

Aby wziąć udział w promocji należy zawrzeć kupon pojedynczy, który spełnia poniższe warunki. Mogą pochodzić z oferty na żywo bądź też przedmeczowej:

  1. Muszą na nim znaleźć się jedynie zdarzenia z piłki nożnej. A dokładnie zakłady na bramki, tj. suma goli więcej/mniej, suma goli pierwsza połowa więcej/mniej, suma goli druga połowa więcej/mniej, suma goli drużyna więcej/mniej,
  2. Minimalna stawka kuponu to 50 PLN.
  3. Środki, za jakie został zawarty kupon muszą pochodzić z salda własnego
  4. Granie Freebetami bądź innymi środkami jest zabronione w tej promocji
  5. Minimalny kurs zdarzeń znajdujących się na kuponie to 1.02.
  6. Kupon został rozliczony, jako przegrany

Spełniając powyższe warunki przysługuje Ci freebet w kwocie 25 PLN. Należy go potwierdzić po rozliczeniu kuponu przez kliknięcie „zatwierdź”. Bonus zostanie przypisany maksymalnie do 72 godzin po rozliczeniu zakładu. Warto pamiętać, że na przestrzeni jednego tygodnia można odebrać jeden bonus.

Dzięki otrzymanemu freebetowi możesz dokonać zawarcia kuponu za jego kwotę bez żadnego ryzyka. Lecz pamiętać, że ewentualna wygrana zostanie pomniejsza o wartość freebet. W tym przypadku będzie to 25 PLN.

Jeżeli nie masz konta w Etoto, weź pod uwagę, że obecnie nadal można odebrać limitowany bonus 20 PLN bez depozytu oraz masę innych premii dla nowych graczy!

Darmowe konto bukmacherskie zarejestrujesz na www.Etoto.pl!

Etoto zezwolenie Ministerstwa Finansów AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułBonus na Etoto na E-Sport
Następny artykułLvBet zwiększa wygrane na Premier League o 14%
Wiele od niego można wymagać, ale zaangażowaniem przebija chyba wszystkich. Człowiek robot - pracuje po 6h dziennie i ciagle mu mało. Człowiek instytucja!