Lubisz dokonywać zakłady na E-Sport? Jak tak to warto jest skorzystać z promocji, jaką przygotował bukmacher Etoto. Ponieważ wystarczy zawrzeć kupon na E-Sport za minimum 50 PLN, a w razie przegranej bukmacher zwróci 50% stawki.

Jest to promocja tygodniowa i trwa od odwołania. Należy postawić kupon od poniedziałku do niedzieli. I w tym samym czasie musi zostać on rozliczony.

Aby wziąć udział w promocji należy mieć zweryfikowane konto u bukmachera, a także wcześniej dokonać minimum dwóch wpłat.

Jak chcemy wziąć udział w promocji to musimy zgłosić naszą chęć poprzez kliknięcie „Zapisz się” przed postawieniem zakładu. Zapisu należy dokonać każdego tygodnia. Do tego kupon musi spełniać następujące warunki:

  1. Musi zostać zawarty i rozliczony na przestrzeni pełnego tygodnia, tj. od poniedziałku do niedzieli.
  2. Minimalna stawka kuponu to 50 PLN. Jednak należy pamiętać, że gotówka musi pochodzić ze środków własnych. Granie freebetami bądź innymi środkami sprawi, że dany kupon nie będzie udziału w tej akcji.
  3. W promocji biorą udział zarówno kupony wielozdarzeniowe jak i pojedyncze. Jednak łączny kurs na tych kuponach musi wynieść minimum 1.02.
  4. W kuponie wielozdarzeniowy kurs każdego zdarzenia nie może być mniejszy niż 1.02.
  5. Na kuponie musza znajdować się jedynie zdarzenia z E-Sportu

Jeżeli Twój kupon spełnia wszystkie powyższe warunki, a także został rozliczony, jako przegrany to bukmacher przyzna Ci bonus w wysokości 50% Twojej stawki. Maksymalna wartość otrzymanego bonusu wynosi 100 zł.

Aby odebrać bonus należy po rozliczeniu kuponu kliknąć „Zatwierdź”. Nagroda zostanie przypisana do konta gracza maksymalnie do 72 godzin po dokonaniu zgłoszenia.

Otrzymany bonus będzie można wypłacić pod warunkiem:

  • dokonania sześciokrotnego obrotu otrzymaną kwotą
  • kurs łączny zarówno kuponu pojedynczego jak i wielozdarzeniowego nie może być mniejszy niż 2.20.
  • kurs każdego zdarzenia na kuponie wielozdarzeniowym musi wynieść minimum 1.30.

Jeżeli nie masz konta w Etoto, weź pod uwagę, że obecnie nadal można odebrać limitowany bonus 20 PLN bez depozytu oraz masę innych premii dla nowych graczy!

Darmowe konto bukmacherskie zarejestrujesz na www.Etoto.pl!

Etoto zezwolenie Ministerstwa Finansów AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułTotalbet zwiększa wygrane. Nawet o 30%!
Następny artykułBonus na bramki od Etoto
Wiele od niego można wymagać, ale zaangażowaniem przebija chyba wszystkich. Człowiek robot - pracuje po 6h dziennie i ciagle mu mało. Człowiek instytucja!