Masz zamiar typować dzisiejsze walki MB Boxing Night „Ostatni taniec”? To warto jest skorzystać z promocji jak ą oferuje bukmacher Fortuna, który rozdaje dzisiaj bonusy w formie 20 PLN.

Odbierz bonus 20 PLN od Fortuny za kupona na MB Boxing Night „Ostatni Taniec

W tej promocji może wziąć udział każdy gracz, który ma zweryfikowane konto u bukmachera Fortuna, a także wcześniej dokonał minimum jednego depozytu. Swojego udziału w promocji nie trzeba nigdzie zgłaszać, ani si e zapisywać.

Promocja trwa do rozpoczęcia gali MB Boxing Night „Ostatni taniec”, czyli do dnia 6 kwietnia do godz. 20:00. W tej promocji biorą udział tylko te kupony, które mają przynajmniej jednego zderzanie z oferty przedmeczowej bukmachera Fortuna z gali MB Boxing Night „Ostatni taniec”.

Darmowy bonus 29 PLN za rejestrację dostępny u bukmachera STS i to bez depozytu. Kod promocji BETONLINE

Bukmacher dopuszcza zarówno kupony AKO jak i maxikombi. Jednak musi na nich znaleźć się minimum jedno zdarzenia z gali MB Boxing Night „Ostatni taniec”. Stawka kuponu to minimum 20 PLN.

A jest na pewno z czego wybierać, że ponieważ swoje walki stoczą Wach czy też Parzęczewski.

Bukmacher przyzna graczowi 20 PLN w formie punktów FKP, jeżeli kupon spełnia powyższe warunki promocji, a także został rozliczony jako wygrany.


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułWiększa wygrana w piątek z Forbet – 5 kwietnia
Następny artykułWiększe wygrane na żużlową Ekstraligę z Lvbet
Wiele od niego można wymagać, ale zaangażowaniem przebija chyba wszystkich. Człowiek robot - pracuje po 6h dziennie i ciagle mu mało. Człowiek instytucja!