Wielkimi krokami zbliża się jeden z najbardziej oczekiwanych weekendów Pucharu Świata w skokach narciarskich, czyli konkursy w Zakopanem. Z tej okazji bukmacher STS przygotował promocję swoim graczom, w której to zmniejsza ryzyko przegranej.

Skoki narciarskie bonus

Skoki narciarskie darmowy bonus w STS

Udział w tej akcji może wziąć każdy gracz, który posiada aktywne konto u legalnego bukmachera STS, a poza tym wcześniej dokonał minimum jednej wpłaty.

Promocja dostępna jest graczom do 26 stycznia do godz. 14:30.

Ta akcja polega na zagraniu kuponu pojedynczego, na którym będzie znajdować się typ z oferty przedmeczowej na zwycięzcę konkursu indywidualnego PŚ w Zakopanem.

Niewątpliwie najbardziej liczmy na naszych rodaków: Kubackiego, który znajduje się w kapitalnej dyspozycji oraz Stocha i Żyłę, którzy mają spore szanse na dobry rezultat.

Nowy bonus bukmachera betclic 2020
Cashback 550 PLN to nowy bonus w Betclic online

Stawka kuponu musi być równa kwocie 24 złotych lub 48 złotych. Udziału w promocji nie biorą zakłady zawarte za środki bonusowe.

Kupon zagrany przez gracza jak okaże się wygrany to super. Cała kwota znajdzie się na koncie gracza. W przypadku przegranej bukmacher STS dokona zwrotu 50% stawki za jaką został zawarty kupon.

STS: Freebet 29 PLN bez depozytu za darmo

Bukmacher STS przyznaje za darmo 29 złotych do wykorzystania na zakłady i to bez dokonywania żadnej wpłaty. Wystarczy, że typer dokona rejestracji konta online oraz wpisze hasło promocyjne „BETONLINE”.

Kolejna premia znajdzie się na koncie typera po dokonaniu pierwszego depozytu. Wówczas gracz może otrzymać nawet 1200 złotych.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów nr. SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułBetclic bonus powitalny 550 PLN . Cashback ze specjalnym kodem promocyjnym!
Następny artykułGdzie znajdę najlepsze kursy bukmacherskie? Poradnik dla każdego typera
Wiele od niego można wymagać, ale zaangażowaniem przebija chyba wszystkich. Człowiek robot - pracuje po 6h dziennie i ciagle mu mało. Człowiek instytucja!