Jeżeli nie masz jeszcze konta w Fortunie to masz dobrą okazję, aby je założyć i skorzystać z promocji na start jakie oferuje ten bukmacher. Szczegóły akcji można znaleźć poniżej.

Nowy bonus bukmachera Fortuna

Po założeniu konta i przejścia prawidłowo procesu weryfikacji ,  bukmacher daje pierwszy zakład bez ryzyka. Jeżeli wygrywasz, otrzymujesz w pełni całą wygraną. Jak los nie będzie już Ci taki łaskaw to operator zwróci Ci kwotę, którą postawiłeś kupon, aż do 100 PLN. Jak chcesz wykorzystać w pełni całą akcję promocyjną zagraj za 114 PLN.

Ponadto możesz otrzymać bonus od bukmachera w wysokości 400 PLN! Co trzeba zrobić, aby go otrzymać? Regulamin akcji jest bardzo prosty, a więc:

– Masz dziesięć dni na dokonanie wpłaty od momentu założenia konta;

– Na przestrzeni 30 dni od momentu rejestracji zagraj czterokrotność pierwszej wpłaty.

Betclic kod promocyjny
Betclic kod promocyjny

– do akcji zaliczone są kupony z minimum 3 typami, a kurs całkowity nie może być mniejszy niż 1.90.

Jak spełnisz powyższe warunki otrzymasz od bukmachera bonus w wysokości swojego  pierwszego przelewu. Maksymalna kwota jaką zwróci bukmacher to 400 PLN.

Warto jest również odnotować fakt, że wspomniany bukmacher dalszym ciągu pozwala na skorzystanie z bonus promocyjnego podczas rejestracji, a brzmi on „BETONLINE”. Można go wykorzystać jedynie podczas rejestracji!

Jeżeli nie jesteście jeszcze zarejestrowani w Fortunie, darmowe konto w każdej chwili możecie założyć na www.eFortuna.pl!


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykuł20PLN od Etoto
Następny artykuł50% od Forbet
Wiele od niego można wymagać, ale zaangażowaniem przebija chyba wszystkich. Człowiek robot - pracuje po 6h dziennie i ciagle mu mało. Człowiek instytucja!