Promocję w formie bonusów dla nowych graczy posiada bukmacher Forbet. Wystarczy, założyć nowe konto i dokonać minimum trzech depozytów, aby dodać bonus nawet do 1200 PLN.

Oferta jest skierowana jedynie do graczy, którzy nie posiadają konta u bukmachera. Należy też pamiętać, że wszystkie próby wyłudzenia, zakładanie multikont itp. będą skutkować blokadą konta.

Bonus otrzymuje się poprzez dokonanie depozytów u bukmachera. Minimalna kwota, jaką można wpłacić to 20 PLN. Jednak należy pamiętać, że można „zgarnąć” nawet 1200 PLN. Bonusy za wpłatę wyglądają następująco:
-pierwszy depozyt 100% od wpłaty – maksymalny bonus 400 zł
-drugi depozyt 75% od wpłaty – maksymalny bonus 400 zł
-trzeci depozyt 50% od wpłaty – maksymalny bonus 400 zł

Odblokować bonus można poprzez dokonanie jednokrotnego obrotem depozytem po kursie minimalnym 2.00. Dowolną liczbą kuponów równą deponowanej kwocie.

Bonus będzie można wypłacić po dokonaniu przynajmniej czterokrotnego obrotu otrzymaną kwotą bonusu. Kupony muszą posiadać minimum trzy zdarzenia, a kurs każdego z nich nie może być mniejszy niż 1.30. Czas na dokonanie obrotu mamy 30 dni od momentu aktywacji.

Jeżeli nie masz konta w Forbet, możesz się zarejestrować w każdej wolnej chwili. Wszystko całkowicie online i bez konieczności poświęcania wielu minut z wolnego czasu!

Darmowe konto bukmacherskie założysz na www.iForbet.pl!

Forbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.10.2016. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułForbet zwiększa wygrane w lutym o 14%!!
Następny artykułPromocja dla nowych graczy od Etoto
Wiele od niego można wymagać, ale zaangażowaniem przebija chyba wszystkich. Człowiek robot - pracuje po 6h dziennie i ciagle mu mało. Człowiek instytucja!