Typujesz zmagania w piłce nożnej?Jak tak, to warto skorzystać z promocji bukmachera TOTALBet, który to oferuje dla swoich graczy darmowe bonusy w wysokości 10 PL i to każdego dnia.

Bukmacher TOTALBet rozdaje bonusy po 10 PLN każdego dnia

Bukmacher TOTALBet rozdaje bonusy po 10 PLN każdego dnia

Ta akcja skierowana jest do wszystkich typerów, którzy posiadają zweryfikowane konto u bukmachera TOTALBet.

Co ważne swojego udziału w tej nie trzeba nigdzie zgłaszać ani też się zapisywać.

Promocja dostępna jest da typerów do dnia 19 lipca. A biorą w niej udział kupony, które zostaną zagrane do tego dnia, a poza tym muszą być rozliczone do 48 godzin od momentu ich rozliczenia.

Bukmacher wymaga, żeby na kuponie znalazło się co najmniej jedno zdarzenie z oferty bukmachera na zmagania w Copa America, Mistrzostwa Europy U21 lub Puchar Narodów Afryki. Dopuszczalne są zdarzenia przedmeczowe jak i na żywo.

darmowa kasa od bukmachera bez wpłaty

Kurs łączny kuponu musi wynieść co najmniej 2.00, a w tej akcji dostępne są kupony pojedyncze i wielozdarzeniowe.

Należy pamiętać, że stawka za jaki musi zostać zagrany kupon musi wynieść dokładnie 49 PLN.

Bukmacher przyzna darmowy bonus w wysokości 10 PLN i to każdego dnia, aż do 19 lipca! Przykładowo typer zagra 8 kuponów to otrzyma w formie bonusu 80 PLN. Środki trafią na konto typera po zakończeniu promocji.

Warto jest pamiętać, że z tej promocji nie biorą udziału kupony z wykorzystaną opcją Cash-out oraz mające zdarzenia specjalne.

Bonus dla nowych graczy

Jeżeli nie posiadasz konta u bukmachera TOTALBet to warto jest je założyć, ponieważ bukmacher dla nowych graczy operuje darmowy bonus w wysokosci 10 PLN i to bez wpłaty!

Poza tym gracz, który dokona pierwszego depozytu może liczyć na równowartość depozytu. Ponieważ operator przyzna bonus do 500 PLN.


Totalbet zezwolenie z dnia 22 marca 2018 r. nr PS4.6831.15.2017. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułBonus 10 PLN za przegrany kupon u legalnego bukmachera Fortuna
Następny artykułBukmacher LvBet zwiększa wygrane na kupony z Wimbledonu
Wiele od niego można wymagać, ale zaangażowaniem przebija chyba wszystkich. Człowiek robot - pracuje po 6h dziennie i ciagle mu mało. Człowiek instytucja!