Z okazji prowadzonego kalendarza adwentowego bukmacher Etoto daje nam bonus w wysokości 20 PLN o ile się okaże, że Twój kupon został rozliczony jako przegrany. Pamiętaj, że nagrodę możesz odebrać tylko do końca dnia.

Aby wziąć udział w promocji trzeba postawić kupon w sobotę, tj. 22 grudnia. Jednak, aby myśleć o bonusie Twój kupon musi zostać rozliczony do końca dnia. Do tego momentu masz również czas, aby odebrać swój ewentualny bonus, jak tego nie zrobisz to automatycznie przepada.

Należy postawić kupon za przynajmniej 80 PLN. środki bonusowe bądź też freebety nie są brane pod uwagę. Na kuponie muszą znajdować się przynajmniej dwa typy gdzie kurs każdego z nich nie będzie mniejszy niż 1.02. Ponadto typów można dokonać jedynie z piłki nożnej i to następujących lig:

  • Premier League,
  • La Liga,
  • Ligue 1,
  • Bundesliga
  • Seria A.

Jak spełniasz powyższe warunki, a do tego Twój kupon okazał się przegrany przysługuje Ci bonus w wysokości 20 PLN. Jednak musisz pamiętać, że masz czas do końca dnia, aby jego odebrać. Jeżeli tego nie zrobisz to automatycznie Ci przepada.

Aby odebrać bonus musimy po zalogowaniu się na swoje konto kliknąć „zatwierdź”. Nagroda zostanie przypisana do konta gracza maksymalnie do 72 godzin po dokonaniu zgłoszenia.

Jeżeli nie masz konta w Etoto, weź pod uwagę, że obecnie nadal można odebrać limitowany bonus 20 PLN bez depozytu oraz masę innych premii dla nowych graczy!

Darmowe konto bukmacherskie zarejestrujesz na www.Etoto.pl!

Etoto zezwolenie Ministerstwa Finansów AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułFreebet od Etoto w wysokości 20 PLN
Następny artykułBonus dla nowych graczy od Forbet
Wiele od niego można wymagać, ale zaangażowaniem przebija chyba wszystkich. Człowiek robot - pracuje po 6h dziennie i ciagle mu mało. Człowiek instytucja!