Etoto w związku z prowadzonym kalendarzem adwentowym na dzisiaj, tj. 16 grudnia proponuje nam pograć spotkania z następujących lig Premier League, Bundesliga, La Liga, Ligue 1 lub Seria A. Jeżeli postawisz kupon z wymienionych lig za przynajmniej 100 PLN, a Twój kupon okaże się przegrany bukmacher zwróci Ci bonus w wysokości 30 PLN.

Promocja obowiązuje jedynie dzisiaj i trwa maksymalnie do godziny 23:59. I to tego czasu wszystkie typy muszą być rozliczone. Jak okaże się, żę Twój kupon został rozliczony jako przegrany masz czas do godziny 23:59 odebrać bonus. W innym przypadku przepadnie.

Minimalnie na kuponie mogą znajdować się dwa typy, gdzie kurs każdego z nich musi być wyższy niż 1.02. Stawka kuponu musi wynieść przynajmniej 100 PLN. A jak już zostało wspomniane można jedynie typować pojedynki z następujących lig Premier League, Bundesliga, La Liga, Ligue 1 lub Seria A.

Aby odebrać bonus, użytkownik po rozliczeniu kuponu musi kliknąć „Zatwierdź”. Nagroda zostanie przypisana do konta gracza nie później niż 72 godziny po dokonaniu zgłoszenia.

Co zrobić, żeby wypłacić bonus?
Dokonać czterokrotnego obrotu sumą bonusu poprzez:
-zawarcie kuponu pojedynczego, gdzie kurs nie może być mniejszy niż 2.20.
-jak wybieramy kupon, na którym będzie więcej niż jeden zakład to na każde typ musi mieć większy zakład niż 1.30.

Jeżeli nie masz konta w Etoto, weź pod uwagę, że obecnie nadal można odebrać limitowany bonus 20 PLN bez depozytu oraz masę innych premii dla nowych graczy!

Darmowe konto bukmacherskie zarejestrujesz na www.Etoto.pl!

Etoto zezwolenie Ministerstwa Finansów AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykuł14% większa wygrana z LvBet w niedzielę 16 grudnia
Następny artykułForbet zwiększa wygraną. Promocja na poniedziałek 17 grudnia
Wiele od niego można wymagać, ale zaangażowaniem przebija chyba wszystkich. Człowiek robot - pracuje po 6h dziennie i ciagle mu mało. Człowiek instytucja!