Jak dobrze wiadomo bukmacher Etoto jest jednym z trzech operatorów, którzy w czasie adwentu prowadza swój kalendarz adwentowy, w który znajdują się codzienne inne promocje. Na dzisiaj, czyli 11 grudnia bukmacher ma promocję na bon o wartości 10PLN. Regulamin jej znajduje się poniżej:

Aby skorzystać z bonu musisz dokonać zakładu na stronie bukmachera w wysokości przynajmniej 50 PLN, w dniu dzisiejszym tj. 12 grudnia w godz. 0:00 do 23:59 o kursie łącznym przynajmniej 2.00, gdzie pojedynczy kurs na zakład nie może być mniejszy niż 1.20.

Twój kupon został już rozliczony, w tym przypadku nie jest to istotne z jakim rezultatem, wygrany czy przegrany. Wówczas pojawi się opcja przy nim „zatwierdź”. Po aktywacji bonusu, bon w wysokości 10PLN trafi maksymalnie na Twoje konto do 72 godzin!

Co zrobić, aby wymienić bon na gotówkę:

Masz dwie opcje do wyboru:

Pierwsza postawić singiel, gdzie kurs nie jest mniejszy niż 2.20.

Druga opcja zakład wielokrotny, gdzie kurs również łączny nie jest mniejszy niż 2.00, a typu pojedynczego 1.20

Zakład anulowany nie jest brany pod uwagę

Jeżeli nie masz konta w Etoto, weź pod uwagę, że obecnie nadal można odebrać limitowany bonus 20 PLN bez depozytu oraz masę innych premii dla nowych graczy! 

Darmowe konto bukmacherskie zarejestrujesz nawww.Etoto.pl!


Etoto zezwolenie Ministerstwa Finansów AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułNawet 100.000 PLN od Forbet
Następny artykułKoszulki Ligi Mistrzów do wygrania od Forbet
Wiele od niego można wymagać, ale zaangażowaniem przebija chyba wszystkich. Człowiek robot - pracuje po 6h dziennie i ciagle mu mało. Człowiek instytucja!