Na dzień 6 stycznia bukmacher Forbet zachęca swoich graczy do grania. Ponieważ przewidział trzy nagrody po 200 PLN dla użytkowników z najwyższymi trafionymi kursami. Nagrodą są trzy bony w kwocie 200 PLN! Więc na pewno jest o co walczyć.

Jakie warunki trzeba spełnić, aby liczyć się w walce o wygraną:

  1. Promocja trwa jedynie w niedzielę 6 stycznia. Kupony muszą zostać rozliczone do końca dnia, czyli do godz. 23:59.
  2. Ilość kuponów jest dobrowolna. Jednak stawka każdego musi być równa 39 PLN.
  3. Ilość zdarzeń na kuponie jest dobrowolna.
  4. Jednak należy pamiętać, ze wygrywają trzy osoby, których kurs łączny będzie najwyższy. Ponadto kupon musi zostać rozliczony jako wygrany.
  5. W promocji nie biorą udział kupony, które zostały zawarte ze środków bonusowych.
  6. Zwycięscy nagrodę dostaną najpóźniej w poniedziałek 7 stycznia do godz. 16:00

Ponadto bukmacher Forbet zwiększa wygrane o 14% w miesiącu styczniu

Warunkiem, aby wypłacić przyznaną nagrodę jest dokonanie czterokrotnego obrotu otrzymanym bonusem, gdzie kurs łączny na kuponie nie może być mniejszy niż 2.00. Mamy na to 30 dni od momentu otrzymania bonusu.

Jeżeli nie masz konta w Forbet, możesz się zarejestrować w każdej wolnej chwili. Wszystko całkowicie online i bez konieczności poświęcania wielu minut z wolnego czasu!

Darmowe konto bukmacherskie założysz na www.iForbet.pl!

Forbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.10.2016. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułBonus 100% od Totalbet
Następny artykuł20 PLN za rejestrację od Totolotka
Wiele od niego można wymagać, ale zaangażowaniem przebija chyba wszystkich. Człowiek robot - pracuje po 6h dziennie i ciagle mu mało. Człowiek instytucja!