Bonus za darmo dla graczy od BetClic. Do 100 PLN za obstawienie meczy.

530

Specjalną ofertę za obstawienie meczy przygotował BetClic Polska. Każdy gracz może liczyć na darmowe bonusy co tydzień i to bez znaczenia, jak kupony zostały rozliczone. Typer może otrzymać nawet 100 PLN.

Bonus dla typerów za darmo

Bonus dla typerów za darmo

Nie da się ukryć, że obecnie znajdujemy się w trudnym okresie dla bukmacherski. Gracze mają spore problemy z obstawieniem meczy, ponieważ oferty bukmacherów są ubogie. Przyczyna tego jest niezwykle prosta, ponieważ większość dyscyplin jest zwyczajnie zawieszone.

To wszystko sprawia, że dużo bardziej popularne stało się obstawienie E-sportu. Ta dysccyplina obecnie przeżywa prawdziwy boom. Poza tym gracze również często zaczynają grać w sporty wirtualne.

Jednak bukmacher BetClic przygotował ofertę promocyjną, w której to nagradza graczy za regularne obstawienie meczy. Każdy typer może otrzymać co tydzień przez miesiąc darmowe środki i to bez znaczenia, jak jego zakłady zostały rozliczone.

BetClic liga online.

Warunki tej kampanii ą bardzo proste. W pierwszej kolejności trzeba zalogować się na swoje konto na www.BetClic.pl i zapisać się do tej akcji. Zrobić to trzeba klikając w przycisk „Dołącz”, który znajduje się w zakładce „Liga BetClic. Bonus co tydzień.”

Po spełnieniu tego warunki gracze mogą już obstawiać mecze. Bukmacher BetClic kwalifikuje wyłącznie zakłady wielokrotne, tzw AKO, które muszą spełniać następujące warunki:

  • typy mogą być zarówno z oferty przedmeczowej oraz na żywo
  • kurs całkowity kuponu nie może być mniejszy niż 2.00
  • minimalna stawka zakładu to 20 PLN
Betfan kod promocyjny
Betfan kod promocyjny

Promocja”Liga BetClic. Bonus co tydzień” składa się z okresów rozliczeniowych. Każdy z nich dostępny jest graczom w dniach:

Tydzień 1: poniedziałek 30 marca – niedziela 5 kwietnia.
Tydzień 2: poniedziałek 6 kwietnia – niedziela 12 kwietnia.
Tydzień 3: poniedziałek 13 kwietnia – niedziela 19 kwietnia.
Tydzień 4: poniedziałek 20 kwietnia – niedziela 26 kwietnia.

Użytkownicy, którzy w tym czasie będą obstawiać mecze mogą liczyć na darmowe bonusy, a tabela z nagrodami przedstawia się następująco:

Ilość kuponówWysokość bonusu:
powyżej 10 zakładów  w jednym tygodniu10 PLN
Po 10 zakładów w każdym z dwóch tygodni15 PLN
Po 10 zakładów w każdym z trzech tygodni25 PLN
Po 10 zakładów w każdym z czterech tygodni50 PLN

Warto jest mieć na uwadze, że w ramach tej oferty promocyjnej zaliczają się zakłady zarówno wygrane, ale i przegrane.

Kod promocyjny w BetClic Polska na start:

Gracz, który wpisze hasło promocyjne „KOD550” w formularzu rejestracyjnym podczas zakładania konta u legalnego bukmachera BetClic dokona aktywacji Cashbacku, czyli pierwszego zakładu bez ryzyka.

Jeśli zagrany kupon okaże się wygrany to super. Cala kwota znajdzie się na koncie gracza. W przypadku przegranej, typer nie odczuje zbytnio straty gotówki, ponieważ otrzyma zwrot stawki, a maksymalna kwota, jaka może traf na jego konto to 550 PLN.

Nadmienić trzeba, że nadal obstawiać mecze można wyłącznie przez internet. Wynika to z tego, że punkty stacjonarne bukmacherów są zamknięte.


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Rate this post
Poprzedni artykuł50 PLN na obstawianie e-sportu w Betclic! Darmowy bonus dla każdego.
Następny artykułBonus 200% za dokonany depozyt dla graczy od bukmachera BetFan.
Wiele od niego można wymagać, ale zaangażowaniem przebija chyba wszystkich. Człowiek robot - pracuje po 6h dziennie i ciagle mu mało. Człowiek instytucja!