Specjalną ofertę za obstawienie meczy przygotował BetClic Polska. Każdy gracz może liczyć na darmowe bonusy co tydzień i to bez znaczenia, jak kupony zostały rozliczone. Typer może otrzymać nawet 100 PLN.

Bonus dla typerów za darmo

Bonus dla typerów za darmo

Nie da się ukryć, że obecnie znajdujemy się w trudnym okresie dla bukmacherski. Gracze mają spore problemy z obstawieniem meczy, ponieważ oferty bukmacherów są ubogie. Przyczyna tego jest niezwykle prosta, ponieważ większość dyscyplin jest zwyczajnie zawieszone.

To wszystko sprawia, że dużo bardziej popularne stało się obstawienie E-sportu. Ta dysccyplina obecnie przeżywa prawdziwy boom. Poza tym gracze również często zaczynają grać w sporty wirtualne.

Jednak bukmacher BetClic przygotował ofertę promocyjną, w której to nagradza graczy za regularne obstawienie meczy. Każdy typer może otrzymać co tydzień przez miesiąc darmowe środki i to bez znaczenia, jak jego zakłady zostały rozliczone.

BetClic liga online.

Warunki tej kampanii ą bardzo proste. W pierwszej kolejności trzeba zalogować się na swoje konto na www.BetClic.pl i zapisać się do tej akcji. Zrobić to trzeba klikając w przycisk „Dołącz”, który znajduje się w zakładce „Liga BetClic. Bonus co tydzień.”

Po spełnieniu tego warunki gracze mogą już obstawiać mecze. Bukmacher BetClic kwalifikuje wyłącznie zakłady wielokrotne, tzw AKO, które muszą spełniać następujące warunki:

  • typy mogą być zarówno z oferty przedmeczowej oraz na żywo
  • kurs całkowity kuponu nie może być mniejszy niż 2.00
  • minimalna stawka zakładu to 20 PLN
Betfan kod promocyjny
Betfan kod promocyjny

Promocja”Liga BetClic. Bonus co tydzień” składa się z okresów rozliczeniowych. Każdy z nich dostępny jest graczom w dniach:

Tydzień 1: poniedziałek 30 marca – niedziela 5 kwietnia.
Tydzień 2: poniedziałek 6 kwietnia – niedziela 12 kwietnia.
Tydzień 3: poniedziałek 13 kwietnia – niedziela 19 kwietnia.
Tydzień 4: poniedziałek 20 kwietnia – niedziela 26 kwietnia.

Użytkownicy, którzy w tym czasie będą obstawiać mecze mogą liczyć na darmowe bonusy, a tabela z nagrodami przedstawia się następująco:

Ilość kuponówWysokość bonusu:
powyżej 10 zakładów  w jednym tygodniu10 PLN
Po 10 zakładów w każdym z dwóch tygodni15 PLN
Po 10 zakładów w każdym z trzech tygodni25 PLN
Po 10 zakładów w każdym z czterech tygodni50 PLN

Warto jest mieć na uwadze, że w ramach tej oferty promocyjnej zaliczają się zakłady zarówno wygrane, ale i przegrane.

Kod promocyjny w BetClic Polska na start:

Gracz, który wpisze hasło promocyjne „KOD550” w formularzu rejestracyjnym podczas zakładania konta u legalnego bukmachera BetClic dokona aktywacji Cashbacku, czyli pierwszego zakładu bez ryzyka.

Jeśli zagrany kupon okaże się wygrany to super. Cala kwota znajdzie się na koncie gracza. W przypadku przegranej, typer nie odczuje zbytnio straty gotówki, ponieważ otrzyma zwrot stawki, a maksymalna kwota, jaka może traf na jego konto to 550 PLN.

Nadmienić trzeba, że nadal obstawiać mecze można wyłącznie przez internet. Wynika to z tego, że punkty stacjonarne bukmacherów są zamknięte.


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykuł50 PLN na obstawianie e-sportu w Betclic! Darmowy bonus dla każdego.
Następny artykułBonus 200% za dokonany depozyt dla graczy od bukmachera BetFan.
Wiele od niego można wymagać, ale zaangażowaniem przebija chyba wszystkich. Człowiek robot - pracuje po 6h dziennie i ciagle mu mało. Człowiek instytucja!