Tylko w środę 20 marca bukmacher Forbet zwiększa depozyt o 50%. Wystarczy dokonać wpłaty u operatora, aby cieszyć się z większej kwoty na grę.

Odbierz dodatkową gotówkę od bukmachera

Odbierz dodatkową gotówkę od bukmachera

Promocja skierowana jest do wszystkich graczy bukmachera Forbet, którzy mają zweryfikowane konto u tego operatora. A ta akcje promocyjna trwa jedynie w środę 20 marca do godz. 23:59.

Wystarczy dokonać wpłaty u bukmacher w środę 20 marca, aby cieszyć się z większej kwoty na grę. Minimalna kwota wpłaty jaka bierze udział w promocji to 20 PLN. Natomiast maksymalnie możemy otrzymać od bukmachera bonus wysokości 500 PLN (wówczas musimy dokonać depozytu za 1000 PLN lub więcej).

Darmowy bonus 29 PLN za rejestrację dostępny u bukmachera STS i to bez depozytu. Kod promocji BETONLINE

Przed odblokowaniem bonusu od bukmachera Forbet należy dokonać jednokrotnego obrotu depozytem po kwocie równej dokonania wpłaty, a kurs kuponu nie może być mniejszy niż 2.00. Z obrotu są wykluczone kupony systemowe.

Należy również pamiętać, że bonus zostanie przyznany tylko do pierwszej wpłaty jaka zostanie dokonania w dniu 20 marca.

Otrzymane środki będzie można wypłacić pod warunkiem dokonania czterokrotnego obrotu otrzymaną kwotą, a kurs kuponu nie może być wówczas mniejszy niż 2.00 na przestrzeni 14 dni.


Forbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.10.2016. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułWiększa wygrana na pojedynek Austria vs Polska z LvBet
Następny artykułBukmacher STS dokonuje zwrotu przegranej. Nawet do 200 PLN.
Wiele od niego można wymagać, ale zaangażowaniem przebija chyba wszystkich. Człowiek robot - pracuje po 6h dziennie i ciagle mu mało. Człowiek instytucja!