W związku z kolejną galą KSW 68 bukmacher eFortuna online oferuje graczom specjalną ofertę promocyjną za obstawienie tej imprezy. Na konto każdego z użytkowników może trafić nawet 20 000 PLN.

20 000 PLN za obstawienie KSW 68 u bukmachera Fortuna

20 000 PLN za obstawienie KSW 68 u bukmachera Fortuna

Warto jest również dodać, że prestiżowych walk będzie jak na lekarstwo. Lecz z drugiej strony dojdzie do takich potyczek, jak m.in. Parnasse vs Rutkowski, Pietrzak vs Romanowski, Janikowski vs Jakubiec, Kita vs Prasel.

Na przeciw typerom wychodzi legalny bukmacher www.eFortuna.pl, który nagradza najlepszych typerów w akcji „Ekspert +”, w której to można wygrać nawet 20 000 PLN. Lecz trzeba podkreślić, że wspomniana akcja promocyjna jest aktywna wyłącznie do 19 marca do godziny 19:00.

Najlepszy typer KSW 68

Zadaniem graczy w ramach oferty promocyjnej „Ekspert +” jest zawarcie kuponu wielozdarzeniowego, tzw. AKO za minimum 5 PLN. Jednak wymagane od gracza jest to, aby na kuponie znajdowały się wyłącznie następujące zdarzenia:

  • Trzyciński – Tomasik
  • Kacprzak – Santiago
  • Kijańczuk – Kouadja
  • Odzimkowski – Quinn
  • Kaczmarczyk – Domin
  • Kita – Prasel
  • Janikowski – Jakubiec
  • Pietrzak – Romanowski
  • Parnasse – Rutkowski
Darmowy bonus 29 PLN za rejestrację dostępny u bukmachera STS i to bez depozytu. Kod promocji BETONLINE

Gracz musi mieć na uwadze, że na każde z powyższych starć należy oddać typy w formacie wygrana KO/TKO/DSQ/Punkty/Poddanie, które będą pochodzić z oferty przedmeczowej. Żadne inne zdarzenia nie są kwalifikowane w tej promocji.

Typerzy, którzy poprawnie wytypowali powyższe konfrontacje oczywiście oprócz wygranej gotówki będą mogli liczyć na dodatkową gotówkę oprócz wygranej kasy. Dokładnie mówiąc gracze podzielą pomiędzy sobą pulę nagród, która wynosi 20 000 PLN.

Jaki jest aktualny kod promocyjny w Fortunie:

Wszyscy nowi użytkownicy, którzy dokonają rejestracji konta u bukmachera eFortuna i wpiszą kod promocyjny –> BETONLINE w formularzu rejestracyjnym dokonają aktywacji niżej wymienionych bonusów.

Na sam start, tj. za założenie konta gracz otrzyma 20 PLN i to bez dokonania żadnej wpłaty. Dodatkowo pierwszy zakład jest objęty ubezpieczeniem, gdzie to można liczyć na extra kasę nawet o wartości 600 PLN.

Dodatkowo to nie jest wszystko. Bowiem za drugi depozyt każdy z gracz będzie mógł liczyć na dodatkową gotówkę, a dokładnie mówiąc równowartość dokonanego depozytu do 2100 PLN.

To wszystko sprawia, że na sam start każdy typerów może liczyć na gwarantowane 2720 PLN.


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułBonusy bukmacherskie – gdzie ich szukać?
Następny artykułTOTALbet – czy warto zainteresować się tym bukmacherem?
Wiele od niego można wymagać, ale zaangażowaniem przebija chyba wszystkich. Człowiek robot - pracuje po 6h dziennie i ciagle mu mało. Człowiek instytucja!