Jeżeli nie posiadasz jeszcze konta u bukmachera Fortuna to warto jest założyć. Ponieważ bukmacher na nowy pakiet powitalny dla swoich graczy. Łącznie można zgarnąć za jeden depozyt nawet 1000 PLN. A już na start otrzymujesz zakład bez ryzyka w kwocie 100 PLN.

Oferta skierowana jest do graczy, którzy nie posiadają jeszcze konta u bukmachera Fortuna. Sam proces rejestracji nie jest skomplikowany i potrwa dosłownie chwilę. Jednak należy pamiętać, że podczas rejestracji trzeba wpisać kod promocyjny „BETONLONE”. Po czym będziemy musieli przejść proces weryfikacji danych.

A na pewno jest warto skorzystać z promocji, ponieważ Fortuna dkla nowych graczy przyznała pakiet powitalny w postaci:
-100 PLN w formie Zakładu Bez Ryzyka
-20 PLN na start jako punkty FKP, które można wykorzystać na zakłady online
-Do 1000 PLN za pierwszy depozyt na konto

Więc na pewno jest warto skorzystać z tej promocji. Tym bardziej, że bukmacher posiada dosyć bogatą ofertę z każdej dyscypliny sportu. A do tego daje swoim graczom darmowe streamy w jakości HD!


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułLvBet zwiększa wygrane na niemiecką Bundesligę o 14%
Następny artykułForbet zmniejsza ryzyko na E-Sport
Wiele od niego można wymagać, ale zaangażowaniem przebija chyba wszystkich. Człowiek robot - pracuje po 6h dziennie i ciagle mu mało. Człowiek instytucja!